Прогрес змінює медицину. Сьогодні лікарі різних сфер активно задіюють лазерні технології при лікуванні хвороб.

Що пропонує "Академія Вашого Здоров'я"

Лікарі медичного центру використовують лазер Дека лікування з яким має масу переваг. Воно малоінвазивне, ризик інфікування зведений до мінімуму.

Лазер не приносить дискомфорту і болю, в процесі процедури немає кровотечі. Тканини швидко загоюються, відновлення проходить легко. Після впливу променя не утворюється шрамів і рубців.

Після лазерного лікування спостерігається вкрай низька ймовірність рецидиву.

Треба відзначити сполучуваність лазерної терапії з іншими методами лікування. Це дозволяє зменшити кількість застосовуваних медикаментів або знизити їх дозування. У деяких випадках вдасться скоротити терміни лікування.

Застосовувати лазерні технології можна  в профілактичних цілях. У такого лікування відсутні побічні дії.

Дізнатися більше про лазерне лікування можна на сайті медичного центру avz-clinic.com. Тут же можна записатися на прийом онлайн - передбачена спеціальна опція. Подивитися вартість послуг можна у віртуальному прайс-листі.

Якщо залишилися питання, звертайтеся до представників "Академії Вашого Здоров'я"

У чому особливості "Дека"

Це апарати італійського виробництва. Виробник застосовує в обладнанні вуглекислотні, олександритовий, гольмієвий, неодимові, ербієві лазери.

Продукція "Дека" універсальна і використовуєте в різних сферах:

  • косметологія;
  • гінекологія;
  • урологія;
  • проктологія;
  • дерматовенерологія;
  • естетична медицина;
  • лазерна хірургія;
  • стоматологія.

Устаткування італійської компанії ефективне і зручне в користуванні.

Що обробляють лазером?

Опроміненню допускається піддавати не тільки вогнище ураження. Лазер застосовують для роботи з акупунктурними точками, рефлексогенними зонами.

Показання до лазерної терапії різні. Все залежить від сфери медицини. Лазерна терапія, перш за все, задіюється при боротьбі з хронічними запаленнями м'язів, суглобів, сухожиль, вен. В отоларингології показаннями вважаються отит, тонзиліт, риніт. У дерматології і косметології лікування лазером використовують при акне, екземі, дерматиті, герпесі, дерматози, келоїдних рубцях, фурункульозі.

Призначає лікування лікар після обстеження. Він же вказує кількість необхідних процедур.

Пам'ятайте, що у такого лікування є свої протипоказання. Це хвороби крові, гнійні запалення, судоми, гарячкові стани. Загальний важкий стан організму пацієнта також може стати протипоказанням для застосування лазера.