Ми всі хочемо створити ідеальну новорічну ялинку та прикрасити її дрібничками, прикрасами і світильниками. У реальності, однак, легше сказати, ніж зробити. Прикрашати ялинку зі смаком – це справжнє завдання, особливо для перфекціоністів. Так як дерево - це суть святкового декору, то неякісне штучне дерево не принесе стільки радості та естетичного вдоволення. Ми зібрали кілька ідей, які допоможуть вам створили кращу новорічну атмосферу для вашого будинку в цьому році. Так, як прикрасити ялинку, щоб вона виглядала так, як ніби ви найняли професіонала?

Як отримати красиву новорічну фотозону

  • Інвестуйте в високоякісне штучне дерево

Різдвяні ялинки, виготовлені з високоякісних матеріалів, забезпечують міцну і надійну опору для прикрас. Ви помітите, що такі ялинки, як правило, більш довговічні і можуть витримувати багаторазове використання з кожним роком, зберігаючи при цьому свій гарний вигляд. Щоб запобігти псування вашого дерева, зверніть увагу на моделі з розширеними функціями, які забезпечують легку настройку та зберігання. Якщо ви хочете справжню новорічну ялинку, є багато різних типів і стилів, які доступні в продажу.

Купити ялинку можна тут https://elki4you.in.ua/ua/

  • Пухові та фігурні гілки

Пухівка гілок допомагає зробити різдвяну ялинку більш насиченою і природною. Це може зайняти багато часу, але повірте, кінцевий результат вартий того. Відокремте кожну гілку так, щоб вона займала якомога більше площі. І не соромтеся згинати окремі гілки, щоб заповнити прогалини. Майте на увазі, що дерево правильної форми - привабливе видовище.

В той час як багато ялинок на Новий Рік та Різдво схожі на справжні вічнозелені дерева, деякі з них призначені для того, щоб задовольнити різні потреби в декорування. Білі, срібні або золоті ялинки часто використовуються в якості настільних дерев.

  • Дизайн

Визначення теми перед вибором декору задає тон ваших прикрас і дає вам чітке уявлення про те, як прикрасити ялинку. Потрібно натхнення? Чому б не глянути на різдвяні теми в Інтернеті, які допоможуть вам створити святковий настрій. Найкращі кольори для новорічних іграшок - червоний, золотий, срібний.

Якщо сайт або магазин, в якому ви робите замовлення ялинки, має стиль, що включає в себе і темні і світло-зелені кольори - це ключ до створення реалістичного дерева. Звичайні зелені дерева легше за все оформили, а більш яскраві, наприклад, білі – виглядають не по справжньому.

  • Почніть з вогників

Ялинки з попередньо встановленими вогниками зараз популярні. Вони заощадять вам час (і гроші). Якщо у вас звичайна ялинка – її можна прикрасити за допомогою ялинкових світильників. Професійні декоратори радять почати зі світильників з виделкою в якості відправної точки, обернувши їх навколо стовбура вашого дерева, прокладаючи шлях вгору від центру. Продовжуйте обертати гірлянду рівномірно навколо гілок, найближчих до стовбура, а потім переплітати їх вгору від центру крони. І пам'ятайте, що при плетінні лампочку слід розташовувати під гілкою, а наступний світильник - над гілкою.