Існує безліч різноманітних мобілів на ліжечко, які зачаровують своїм дизайном та функціональністю. Підібрати правильний може бути не зовсім простою задачею для заклопотаних батьків. Перед купівлею потрібно визначитися з місцем кріплення мобіля вашої дитини, суму, яку ви готові витратити та прочитати який мобіль на ліжечко краще, батьківські відгуки допоможуть вирішити, що варто вибрати. Звернувши увагу на всі стандарти безпеки, ви зможете підібрати дизайн, кольори та функції, необхідні для мобіля на ліжечко.

Ви можете купити мобіль на ліжечко в інтернет-магазині Mybuy24 https://www.mybuy24.net/ua/catalog/mobayly/, з доставкою в будь-яке місто України: Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк та інші населені пункти, а надійні фахівці допоможуть підібрати варіант хороший для малюка і вас.

На що звертати увагу при виборі мобіля?

  1. Вибирайте знаний бренд мобіля. Надійна торгова марка запропонує кращий вибір. Відгуки споживачів про цікаві вам товари допоможуть переконатися в безпеці і зацікавленістю малюком. Педіатр або сімейний лікар можуть порекомендувати хороші бренди.

  2. Перевірте безпечність для здоров'я дитину. Перш ніж купувати мобіль, переконайтеся, що всі стандарти безпеки дотримані. Варто звернути увагу, щоб струни на мобілі мали довжину менше 18 см, щоб запобігти можливості удушення. Предмети, які висять також слід дослідити, щоб переконатися, вони потрібного розміру (не надто маленькі) і незнімні. Мобілі не можна використовувати для малюків старше півроку або немовлят, які можуть самостійно стати на коліна.

  3. Звертайте увагу, як мобілі кріпляться на ліжечко. Кріплення повинне бути надійним і стійким, з міцними затискачами і/або на липучках. Ви маєте мати можливість відкріпити мобіль з ліжечка, коли дитині пора лягати спати, якщо це не музичний мобіль, який грає мелодії для немовлят, щоб допомогти їм заснути.

Як повісити мобіль на ліжечко

Визначте, де він буде підвішений. Перш ніж вибрати мобіль для немовлят, ви повинні визначитись, куди саме ви хочете його вішати. Мобілі кріпляться як до стелі, так і до ліжечка. Для першого варіанту потрібно буде просвердлити гачок або гвинт в стелі, тоді як друга можливість дозволяє швидко і легко монтувати мобіль на ліжечко.

Можливий також варіант установки мобіля над пеленальним столиком дитини, щоб дітки не відволікалися, поки їх пеленать чи переодягають.
Як вибрати мобіль на ліжечко

Важливим є колір і тему. Вибирайте яскраві, контрастні кольори - в перші місяці малята розрізняють лише основні кольори.Стиль, яким ви хочете доповнити кімнату вашої дитини та тип іграшок, який буде приємний дитині.

Деякі мобілі мають знімні іграшки, з якими малюк може бавитися вдень, чарівні вогні, проекційний нічник або інші можливі варіанти, щоб створити затишок для дитини.

Хорошим вибором буде музичний мобіль, який грає пісні для новонароджених, щоб допомогти маляті заспокоїтися або заснути. Відтворення музики залежить від моделі, як і гучність. Звук повинен бути неголосним.

Вибрати мобіль на ліжечко - найкраще рішення для заспокоєння і розвитку вашого маляти. Сон стане міцнішим, а дітки щасливішими.