Ви плануєте втілити в життя давно задуману забудову своєї земельної ділянки? Мрієте побудувати будинок й не знаєте з чого розпочати, які документи слід отримати та куди краще за все звернутися?

Перш за все зазначимо, що для отримання можливості побудови будинку за спрощеною процедурою, варто отримати будівельний паспорт. Завдяки цьому документу можна забудувати свою земельну ділянку й при цьому нема потреби отримувати містобудівні умови та обмеження, а також робити обов'язкову розробку проектної документації.

Будівельний паспорт. Що за документ, де та коли саме його необхідно отримувати?

Паспорт будівельний – спеціальний документ, котрий необхідний на забудову конкретної земельної ділянки. Його в обов'язковому порядку потрібно отримати якщо людина планує забудову індивідуального:

  • садового;
  • житлового;
  • або ж дачного будинку.

Правда висота побудови не повинна перевищувати більш ніж двох поверхів, а площа не перевищує п’ятсот квадратних метрів. Крім цього, будівельний паспорт знадобиться для облаштування самих різних господарських будівель, гаражів й інших елементів благоустрою.

Як правило, для того аби отримати паспорт замовникові необхідно звернутися із відповідною заявою в спеціально призначений для цього орган.

Пакет документів, котрий необхідно надати аби в подальшому отримати паспорт на будівлю?

Якщо вашою основною метою є отримання будівельного паспорту, будьте готові до того, що від вас в обов'язковому порядку буде потрібно окрім відповідної заяви на отримання паспорту будівельного також в обов’язковому порядку пред'явити наступний перелік документації, в який входять:

  • копія документу, котрий підтверджує що саме ви є власником земельної ділянки, на якій передбачається здійснення забудови;
  • якщо є співвласники земельної ділянки/будинку на забудову, необхідно надати завірену згоду;
  • наміри (ескізні) на заплановане вами будівництво;
  • в разі, коли земельна ділянка уже має на своїй території нерухомість, необхідно також надати відповідні правовстановчі документи на неї;
  • в разі, якщо йде проведення реконструкція, слід надати копію техпаспорту;
  • якщо ваш будинок є дачним або садовим, потрібно буде надати довідку з відповідного товариства;
  • та іншу документацію.

З метою економії свого часу, коштів та сил радимо звернутися в сучасний український документ-сервіс Unidoc, де працюють першокласні фахівці своєї справи, котрі не один рік успішно допомагають усім, хто цього потребує.

Будьте впевнені, кожен співробітник компанії в досконалості знає процедуру отримання будівельного паспорта, а також ознайомлений зі змінами в законах України. Крім того, юристи документ-сервісу, гарантовано позбавлять вас від головного болю та відповідно оформлять всі необхідні документи в найкоротші терміни.

Аби отримати безкоштовну консультацію звертайтеся за номерами телефонів: (068)09-81-168 або (063)62-46-044. Співробітники Unidoc завжди готові допомогти!