Від матраца безпосередньо залежить якість сну. Щоб відпочинок був повноцінним, необхідно підходити до вибору вироби відповідально. Більшість купують пружинні моделі з залежними і окремими блоками. Однак на ринку представлені безпружинні варіанти, але вони не мають великого попиту. Дізнайтеся про їх особливості, і ви не помилитеся з покупкою.

матрац

Безпружинні матраци: основні переваги

В інтернет-магазині матраців представлено не так багато моделей без пружин. Однак цей тип знаходить своїх покупців. Виробники виділяють наступні плюси:

  • Зручність. Людина може спати в будь-якому положенні. Незалежно від пози йому буде максимально комфортно.
  • Відсутність сторонніх звуків. У моделях немає пружин, тому вони не скриплять. Людина може перевертатися під час сну, це не завадить іншим, сторонніх звуків не буде.
  • Універсальність. Вироби підійдуть усім, незалежно від віку.
  • Ортопедичні властивості. На безпружинних матрацах можуть спати люди, які мають проблеми з хребтом, судинами, суглобами.
  • Довговічність. Середній термін служби виробів з натурального наповнювача – 10 років.
  • Зручність транспортування. Модель легко згорнути в рулон і перевозити в автомобілі.
  • Екологічність. Вироби добре вентилюються. У них не заводяться пилові кліщі, бактерії.

Їх можна рекомендувати алергікам, астматикам.

Безпружинні варіанти не виробляють статичну електрику. Під час сну нічого не буде впиратися в боки. Людина зможе повноцінно відпочити, відновити сили і прокинеться бадьорим.

Чи є у виробів недоліки?

Виробника і експерти виділяють тільки 2 мінуса. Перший полягає в швидкому сплющуванні наповнювача. Однак таке відбувається в тому випадку, коли використовувалися матеріали низької якості. Якщо наповнювач був дорогий, модель прослужить мінімум 10 років.

матрац

Другий недолік полягає в тому, що матеріал довго сохне. Необхідно берегти виріб від вологи. Якщо вода потрапила на наповнювач, слід ретельно просушити його, інакше спати буде некомфортно. Одночасно з цим потрібно дотримуватися правил експлуатації, тоді обрана модель прослужить максимально довго і подарує якісний відпочинок.

Безпружинний матрац стане відмінним вибором для кожного, хто мріє про повноцінний відпочинок. Щоб не помилитися, віддавайте перевагу варіантам з натуральними наповнювачами. Вони коштують дорожче, але подарують комфортний відпочинок, а купувати нову модель не доведеться найближчі 10 років.