Редуктори – продукція матеріально-технічного призначення. Ці механізми слугують для того, щоб змінювати швидкість обертання під час передачі обертального руху між валами.

Найбільш розповсюджені в промислових галузях планетарні й циліндричні редуктори, які виготовляють за схемою взаємно розташованих електродвигуна й вихідного вала. Конструкції такого типу підходять для використання в помірному кліматі, встановлювати їх можна у приміщенні й надворі.

Неправильний вибір редуктора знижує його ринкову конкурентоспроможність, наносячи збиток виробнику, і може призвести до економічних втрат через простої та ріст ремонтних витрат.

Тому важливо у питанні вибору якісного редуктора звертатися до надійного підприємства. В Україні таким є ТОВ «Перша Редукторна Компанія», яка надає послуги по підбору і реалізації спеціалізованої приводної техніки і комплектуючих.

Пропонований асортимент компанії містить продукцію надійних і відомих виробників. Тут ви зможете вибрати для себе різні види товарів:

1.     Черв’ячні редуктори – приводний механізм, який використовується для пониження частоти обертання вихідного вала. Конструктивно даний тип редуктора являє собою черв’ячну передачу, замкнену в чугунний чи алюмінієвий корпус, яка забезпечує зміну крутного моменту і кутової швидкості. Черв’ячний редуктор є одним з компонентів механічного чи електромеханічного привода. В його завдання входить збільшення крутного моменту на вихідному валу при збереженні потужності привода. Черв’ячні редуктори отримали широко розповсюдження в різноманітних галузях промисловості. В якості приводних механізмів вони використовуються в транспортерах, насосах, бетономішалках, металообробних і деревообробних станках, кранах і підіймачах різних типів, ескалаторах й ліфтах.

2.     Циліндричний редуктор – один з найбільш розповсюджених видів редукторних механізмів. Він являє собою промисловий прилад, який застосовують для того, щоб передавати обертальний між валами, які розташовуються паралельно один до одного. Циліндричні редуктори застосовуються в механізмі обладнання для різки металів, деревообробних станків, засобах переміщення конвеєрів, кранів, а також інших промислових і будівних системах

3.     Редуктор з паралельними валами – це найпоширеніший редуктор, легкий у монтажі і надійний в експлуатації. Конвеєрне, вантажопідіймальне, транспортувальне обладнання, установки для переміщування, валове обладнання – редуктори даного типу можуть бути виконані з валом різноманітних діаметрів, з адаптацією приладу під потрібні параметри.

Фірма «Перша Редукторна Компанія» гарантує надійність і якість товарів, надає повний комплект необхідної технічної документації. Досвідчений персонал компанії проводить професійні консультації з урахуванням потреб кожного клієнта, а доставка проводиться в максимально короткі терміни. При необхідності купити редуктор, ви отримаєте виріб з гарантованим рівнем якості, який підтверджений міжнародними стандартами.