Світильники Тіффані відомі у всьому світі. Особлива техніка складання дозволила створити дивовижні вироби з кольорового скла, зробила можливим виробництво вітражів і світильників з яскравою індивідуальністю. Так що світильники в стилі Тіффані відрізняються яскравим дизайном і демонструють безумовну стилістичну приналежність - помилитися неможливо. Старовинні світильники Тіффані, для декору яких нерідко використовувалися дорогоцінні каміння, сьогодні знаходяться в дорогих приватних колекціях. Але витончена техніка створення вітражних плафонів не втратила актуальності і сьогодні, а тому стиль Тіффані досі затребуваний покупцями.

Люстри Тіффані в інтер'єрі

Величезний потенціал прихований в кольоровому склі різноманітних візерунків світильників. Тіффані - це яскравий і оригінальний елемент в інтер'єрі, що випромінюють теплоту і затишок. У кожному плафоні видно чітку продуману структуру візерунка, що формує виріб. Ідеї для створення орнаментів автори черпали з природи. Те, що невеликі скла спаяні, робить ці об'єкти більш пружними і міцними в порівнянні зі звичайними скляними плафонами.

Кожну таку люстру можна порівняти з мальовничою картиною. Люстри Тіффані підходять до широкого спектру інтер’єрних стилів, від класики до «мінімалізму» і «хай-тек». Такий світильник підійде для:

  • спальні, де класичне освітлення не обов'язково, а всілякі нічники і кольорові абажури привносять в приміщення відчуття спокою і затишку;
  • кухні, що дозволить «розбавити» кольоровим світлом стандартні предмети кухонного вжитку;
  • дитячої кімнати, де дитина живе в світі чарівництва і радості;
  • передпокою, щоб при включенні лампи піднімався настрій навіть після важкого робочого дня;
  • більярдних, кімнатах, призначених для відпочинку, і їм подібних приміщеннях.

Не варто навіть з метою прикраси встановлювати такий світильник https://svetolux.com.ua/lyustry-tiffani.html у великій вітальні, оскільки його світлова потужність наврядчи забезпечить комфортний для очей рівень освітленості в об'ємному просторі.

Характерні візерунки плафонів світильників Тіффані:

  • бабки;
  • виноградна лоза;
  • листя лотоса;
  • золотий дощ.

В даний час стиль Тіффані використовується як для світильників, які застосовуються всередині приміщень, так і для моделей, призначених для ландшафтного дизайну. Дійсно, різнокольорові промені світла дозволяють в повній мірі використовувати всі можливості світлодизайну і втілювати самі незвичайні дизайнерські рішення.

Світильник в стилі Тіффані - це завжди унікальний, що виділяється, елемент в дизайні приміщення. Він символізує розкіш, яскравість, а деяка вінтажність гарантовано робить його центральним елементом в інтер'єрі.