Стаціонарне та амбулаторне лікування наркоманії в Києві

Пацієнти, які зіштовхнулися з проблемою наркотичної залежності, часто задають питання, що стосується можливості амбулаторного лікування. «Український Центр Лікування Залежності» в Києві пропонує наркозалежним людям як реабілітацію в клініці, так і надання допомоги в домашніх умовах.

Стаціонарне та амбулаторне лікування наркоманії

Переваги госпіталізації при наркоманії

У першу чергу госпіталізація дозволяє уникнути ризику придбання і вживання наркотичних засобів, а, отже, й зриву в процесі лікування. Перебуваючи в стаціонарі, людина ізолюється від негативно впливаючого на неї навколишнього середовища, наркозалежних друзів. Відновленню сприяє і сама зміна обстановки, перебування серед людей, які також борються з проблемою наркотичної залежності.

Дуже важливо, щоб на початкових етапах лікування пацієнт перебував під цілодобовим контролем кваліфікованих фахівців, здатних надати йому необхідну медичну допомогу та психологічну підтримку. Крім цього, тільки в умовах стаціонару проводиться терапія супутніх захворювань, вітамінотерапія, спортивні тренування та інші заходи, що сприяють прискореному відновленню.

Багато терапевтичні методи, спрямовані на лікування наркотичної залежності, також можливі тільки в разі перебування реабілітанта в клініці. На жаль, багато пацієнтів, так само, як і члени їх сім'ї, побоюються самого слова «госпіталізація». Однак необхідно розуміти, що сучасний приватний реабілітаційний центр кардинально відрізняється від звичних наркодиспансерів.

Для постояльців тут створюються максимально комфортні умови проживання. У клініці панує доброзичлива атмосфера. Персонал відноситься до хворих із повагою, без будь-яких проявів насильства. Важливим аспектом є і те, що стаціонарне лікування наркоманії в київському приватному центрі проводиться абсолютно анонімно, не вимагає взяття пацієнта на облік, надання повної особистої інформації.

Допомога наркозалежним пацієнтам у домашніх умовах

«Український Центр Лікування Залежності» в Києві пропонує своїм пацієнтам, що страждають на наркоманію, ряд послуг, що надаються амбулаторно. Виклик нарколога та психолога додому доступний в цілодобовому режимі. Досвідчені фахівці проведуть екстрену детоксикацію організму, допоможуть усунути симптоми, характерні для стану наркотичної ломки, отруєння, передозування.

Така професійна допомога може врятувати не тільки здоров'я, а й життя людини з наркотичною залежністю. Крім того, більшість наркоманів заперечують сам факт наявності проблеми, відмовляються від лікування. Досвідчені психологи, застосовуючи метод інтервенції, допомагають людині подивитися на ситуацію з боку, усвідомити неминучі наслідки.

У результаті пацієнт виходить зі стадії заперечення та погоджується на подальше комплексне лікування у клініці. Більш повну інформацію про послуги центру можна отримати в телефонному режимі або заповнивши форму зворотного зв'язку на офіційному сайті https://narkologicheskiy-centr.com .