Професійний догляд за людьми похилого віку в пансіонаті «Hospice»

Приватний пансіонат «Hospice» пропонує професійний догляд за людьми похилого віку та тяжкохворими людьми. Досвідчені, висококваліфіковані фахівці оточать вашого родича турботою та увагою, у значній мірі підвищивши якість його життя.

Які переваги несе будинок престарілих?

Кому потрібен професійний догляд?

Люди похилого віку з часом все більше слабшають, стають безпорадними, гостро потребують постійної турботи і підтримки. Працюючі, зайняті діти і внуки, навіть при великому бажанні, не можуть забезпечити необхідний догляд своїй близькій людині. А якщо мова йде про пацієнта, який страждає важкими захворюваннями, лежачому хворому, то для надання йому грамотної медичної допомоги необхідно мати ще й відповідні знання, професійні навички.

Тому ідеальним варіантом стане звернення у спеціалізований приватний хоспіс. Особливий догляд і професійна допомога потрібні постояльцям, які мають такі проблеми зі здоров'ям:

 • перенесені в недавньому часі інфаркти та інсульти;

 • серцево-судинні патології;

 • стареча деменція;

 • хвороба Альцгеймера;

 • період реабілітації після травм, хірургічних втручань;

 • порушення рухової функції;

 • інвалідність;

 • хвороба Паркінсона.

Таким людям потрібно не тільки догляд і турбота, а й кваліфікована медична допомога, щоденний моніторинг стану здоров'я, контроль над прийомом лікарських препаратів і виконанням лікарських розпоряджень. Всі ці послуги надає постояльцям спеціалізований приватний будинок престарілих.

Яка допомога надається?

Поняття професійного догляду за людьми похилого віку включає в себе наступне:

 1. Загальний догляд - контроль над станом постояльця, проведення санітарно-гігієнічних заходів, організація дозвілля та розпорядку дня. Також співробітники стежать за раціоном своїх підопічних, адже людям похилого віку потрібна більш легкий та вітамінізований. При деяких захворюваннях потрібне дотримання спеціальної дієти.

 2. Послуги доглядальниці. Хороша доглядальниця доглядає за своїм підопічним, допомагає йому в підтримці особистої гігієни, перевдяганні, прийомі їжі. Стежить за чистотою в кімнаті, провітрює приміщення, змінює постільну і натільну білизну, проводить процедури з профілактики пролежнів. Крім того, доглядальниці, що працюють в пансіонаті, - це тактовні, комунікабельні люди, здатні підтримати літню людину, відволікти її цікавою розмовою, що важливо для нормалізації психоемоційного стану хворого.

 3. Медична допомога. Досвідчений персонал проводить діагностику і щоденні профілактичні огляди пацієнтів. Якщо мова йде про хворих людей, то фахівці стежать за виконанням всіх лікарських рекомендацій, своєчасним прийомом препаратів та проходженням фізіотерапевтичних процедур.

Для того щоб отримати більш повну інформацію, що стосується догляду за літніми та хворими людьми, досить просто зайти на офіційний сайт приватного пансіонату «Hospice» https://hospice.com.ua/.