Наркоманія і алкоголізм - 6 сходинок на шляху до одужання

Відомо, що алкоголізм і наркоманія є захворюваннями схильними до рецидивів. Існує навіть приказка про те, що колишніх наркоманів не буває. Однак співробітники реабілітаційного центру «Медікон» впевнені, що при щирому бажанні і грамотному підході вилікуватися від алкогольної та наркотичної залежності можливо. Програма лікування являє собою поетапний курс, розділений на 8 послідовних сходинок.

Як назавжди перемогти алкоголізм і наркоманію?

Перша сходинка - звернення за допомогою

Лікування наркоманії у Львові, як і боротьба з алкогольною залежністю, починається зі звернення за допомогою до професіоналів. Цей відповідальний крок повинні зробити родичі пацієнта, оскільки залежні люди знаходяться в стадії заперечення і відмовляються від лікування. Кваліфіковані фахівці в комфортних, домашніх умовах, після надання першої медичної допомоги шляхом мотивуючих бесід, методу інтервенції дадуть хворому можливість оцінити свій стан, швидкі наслідки патологічної залежності і визнати необхідність повноцінного подальшого лікування.

Друга сходинка - діагностика і огляд

Комплексна діагностика є обов'язковою для успішного лікування наркоманії або алкогольної залежності. Психологічні тести, консультації, аналізи, огляд нарколога і медичних фахівців дають можливість визначити форму і стадію патологічного процесу, характер вживаних речовин (при наркоманії), наявність або відсутність супутніх захворювань, психологічної схильності і т.д. Тільки після повноцінного обстеження лікар може підібрати оптимальні методи лікування для пацієнта.

Третя сходинка - складання терапевтичного курсу

Ефективне лікування алкоголізму у Львові, реабілітація при наркотичної залежності завжди носять індивідуальний характер. При розробці терапевтичного курсу фахівці враховують не тільки стадію захворювання, вік і результати попередньої діагностики, але і характер, темперамент, психотип пацієнта, рівень його мотивацій і т.д. Виходячи з цього підбираються найефективніші препарати, фізіопроцедури, психотерапевтичні методики.

Консультація безкоштовна

+38 (050) 766 - 07 - 85

+38 (068) 461 - 56 - 65Четверта сходинка - фізичне відновлення

Реабілітація алкоголіків і наркозалежних завжди починається з медичних маніпуляцій. За допомогою детоксикації, яка проводиться медикаментозними, хімічними, біологічними методами, фахівці очищають організм хворого від токсинів, залишків штучних допінгів, стабілізують його стан, усувають хімічну залежність. При алкоголізмі може також знадобитися вихід із запою і кодування, підшивка. Подальше фізичне відновлення проходить за допомогою лікування супутніх захворювання, імунотерапії, дієти, фізичних навантажень, вітамінотерапії.

П’ята сходинка - психологічна допомога

Психологічна допомога є ключовою при лікуванні алкоголізму і наркоманії. У спеціалізованій клініці реабілітанти займаються в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», працюють з психологом індивідуально, відвідують сеанси сімейного системного психоаналізу. Хороший ефект в плані духовного і особистісного зростання, відновлення навичок спілкування та соціальної взаємодії дають методи когнітивно-поведінкової терапії, працетерапії, Гештальт-терапії і арт-терапії.

Результатом успішної психологічної реабілітації стає зміна свідомості і системи цінностей реабілітанта, набуття нових інтересів, відновлення соціальних зв'язків, особистісних якостей і усвідомлена відмова від вживання хімічних допінгів.

Шоста сходинка - соціальна адаптація

Після закінчення курсу лікування центр «Медікон» надає своїм пацієнтам допомогу в соціальній адаптації. Терапевтичне супровід реабілітантів включає в себе психологічну допомогу і соціальну, спрямовану на вирішення питань, що стосуються освіти, професійної діяльності, працевлаштування.

Детальніше ознайомитися із вищевказаною інформацією ви зможете на сайті https://nonarcotic.com.ua/uk/lviv