Автонавантажувач - самохідна багатофункціональна підйомно-транспортна машина. Використання цього виду складського наземного транспорту на складах, великих будівництвах, транспортно-логістичних комплексах, у виробничих цехах, фермерських господарствах та інших об'єктах, де значний вантажообіг, дозволяє швидко та ефективно виконувати розвантажувально-навантажувальні та транспортні роботи.

автонавантажувач

Однак багато компаній та приватних підприємців, яким потрібна така техніка, не можуть купити автонавантажувач новий через його досить високу вартість. Бувають також випадки, коли дана спецтехніка потрібна тільки на певний період часу (наприклад, коли підйомно-транспортні роботи носять тимчасовий характер або ж своя машина ремонтується). В усіх таких випадках може допомогти спеціалізована київська компанія «Денал Груп», що надає вилкові навантажувачі в оренду.

Оренда автонавантажувачів у «Денал Груп» має наступні переваги:

  • істотна економія на покупці й обслуговуванні машини;
  • можливість надання оператора-водія для керування орендованою машиною;
  • можливість заправки паливом силами орендодавця;
  • заздалегідь узгоджена ціна, фіксований кошторис вартості оренди автонавантажувача на весь термін дії договору.

Надані машини підбираються під певний тип робіт і конкретні умови. В наявності є автонавантажувачі Toyota, Still, BT, Jungheinrich, а також від інших відомих світових виробників. Серед них можна підібрати моделі, здатні працювати як на вулиці при будь-якій погоді, так і в закритих складських приміщеннях.

Орендуючи навантажувачі в «Денал Груп», ви отримуєте якісну, повністю справну спецтехніку для робіт з важкими вантажами, включаючи і нестандартні вироби. Здані в оренду машини постійно знаходяться під контролем співробітників орендодавця, періодично проходять техогляд і ремонтуються при необхідності.

Машина, виходячи з особливостей поставленого завдання, може бути укомплектована додатковим навісним обладнанням. За бажанням замовника також може надаватися кваліфікований оператор для управління орендованим вилковим навантажувачем. Крім того, заправка паливом теж може виконуватися орендодавцем - «Денал Груп» закупить якісне паливо, доставить і заправить орендовані навантажувачі прямо на місці робіт свого клієнта.

Детальніше про оренду автонавантажувачів можна дізнатися тут на сайті – https://denal.com.ua