Якщо у вас є назва компанії, назва продукту, слоган або логотип, які ви використовуєте регулярно, ви можете мати загальні права на товарні знаки, навіть якщо ви ніколи не реєстрували свої товарні знаки в будь-якому державному органі.

Товарні знаки - це слова, фрази, символи або звуки, які ви використовуєте для ідентифікації свого бізнесу. Відомі торгові марки включають в себе все, починаючи від золотих арок McDonald's і закінчуючи слоганом Nike «Просто роби це», до фірмового найменування Amazon.com. Торгові марки є важливим інструментом, який не дозволяє іншим компаніям використовувати подібні марки, які можуть заплутати Ваших клієнтів.

Ви купуєте права на товарний знак по загальному праву, просто використовуючи свій товарний знак в своєму бізнесі. Ви можете зміцнити ці права, зареєструвавши свої товарні знаки в агенстві Kistersky IP Law.

Різниця між загальним правом або незареєстрованим товарним знаком і зареєстрованим товарним знаком полягає в розмірі і географічному охопленні вашого захисту.

Загальні права на товарні знаки

Право на товарний знак загального права переходить до бізнесу, який першим використовує товарний знак. І ви можете застосовувати торгову марку загального права лише в тій географічній області, де використовується торгова марка.

Наприклад, якщо ви продаєте продукт тільки в Україні, ваш товарний знак загального права може перешкодити іншому бізнесу продавати такий же тип продукту під аналогічною назвою в Україні. Але ви не зможете перешкодити конкуренту відкрити магазин з вашим ім'ям в Сан-Франциско або де-небудь ще в іншій країні. І якщо ваш конкурент першим використовує товарний знак в Сан-Франциско, його загальні торгові права можуть перешкодити вам вийти на цей ринок.

Наша компанія Kistersky IP Law надає повний спектр послуг в області охорони прав інтелектуальної власності в Україні та інших країнах світу: Азербайджан, Вірменія, Білорусія, Грузія, Казахстан, Киргизія, Молдавія, Росія, Таджикистан, Туркменія, Узбекистан …

Загальне право Торгові марки та пошук торгових марок

Перш ніж використовувати товарний знак або подати заявку на реєстрацію товарного знака, важливо провести ретельний пошук товарного знака. Пошук по товарному знаку покаже, чи порушує ваш знак чужі товарні знаки державного або загального права.

Пошук в базі даних. В реєстрації буде відмовлено, якщо ваш знак до ступеня змішання схожий на інший зареєстрований товарний знак. «Схоже до ступеня змішання» означає, що ваш знак схожий на зареєстрований товарний знак і використовується на одних і тих же типах товарів або послуг, так що публіка може бути заплутана щодо їх джерела.

Пошук товарного знака по загальному праву. Пошук по товарному знаку по загальному праву може виявити компанію в вашому регіоні, яка вже володіє правами загального права, які перевершують ваші права. Він також може знаходити підприємства за межами міста, чиї товарні знаки за загальним праву можуть перешкодити вам розширити або обмежити ваші права, якщо ви вирішите зареєструвати свій знак в обраній країні. Існуюча державна реєстрація товарного знака може перешкодити вам використовувати ваш товарний знак в цій країні.

Пошук по товарних знаках є важливим інструментом для виявлення перешкод на шляху використання вашого імені, логотипу або іншого товарного знака та підвищує ймовірність успішної реєстрації.

Захист ваших товарних знаків загального права

Символ TM означає, що ви заявляєте про свої права на товарний знак по загальному праву або законом держави або що у вас є заявка на отримання реєстрації товарного знака. Коли ви розміщуєте ТМ на своїх товарних знаках, ви повідомляти інших про свої права на товарний знак. Це може утримувати копірів і конкурентів від використання ваших товарних знаків на їх товари чи послуги.

Символ зареєстрованого товарного знака ®.

Як і для всіх товарних знаків, забезпечення дотримання законності щодо товарних знаків залежить від власника товарного знака. Якщо ви не приймете заходи, щоб перешкодити іншим використовувати ваші знаки, ви можете втратити права на товарний знак. Примусове правозастосування означає вжиття заходів, якщо ви дізнаєтеся, що ваша торгова марка використовується іншим бізнесом у вашому регіоні. Юрист по товарних знаках може проконсультувати вас про необхідні кроки.

Торгові марки загального права можуть захистити назву вашої компанії, назви продуктів, логотипи та слогани. Kistersky IP Law може допомогти вам зареєструвати товарний знак у відповідному відомстві по патентах і товарних знаків. Почніть з заповнення простої анкети. Ми допоможемо вам зібрати всю необхідну інформацію, і проведемо пошук по торговій марці, щоб виявити можливі конфлікти. Потім ми відправимо вашу заповнену заяву у відповідне відомство.