Попит на іноземні вживані автомобілі серед українських водіїв неухильно зростає. Це й зрозуміло, адже придбання авто з пробігом, придбані європейських країнах, мають задовільний технічний стан, комфортний салон та пристойний зовнішній вигляд. Вони ще не один рік без проблем будуть служити новому власнику. Придбання автомобіля буде ще вигіднішим при можливості уникнути процедури розмитнення.

Спеціалісти компанії HOT-CAR мають досвід, та орієнтуються в найдрібніших деталях ринку вживаних автомобілів країн європейського союзу та Америки. Компанія допомагає своїм клієнтам заощадити час та кошти, вигідно придбавши авто на іноземній реєстрації. На жаль, самостійно здійснювати таку покупку дуже ризиковано, краще звернутися за допомогою до спеціалістів. Неправильний підхід до справи може призвести до отримання штрафу при проходженні контролю на митниці.

Придбати якісне авто на польській реєстрації допоможе компанія HOT-CAR. Найбільш прийнятним варіантом являється придбання автомобіля на польській реєстрації терміном на 1 рік. Після того, як сплине річний термін, автомобіль може пройти процедуру розмитнення, якщо буде у його власника таке бажання.

Співпрацювати з компанією HOT-CAR комфортно та вигідно.

Компанія допомагає клієнтам заощаджувати кошти при купівлі автомобіля, пропонуючи авто на іноземній реєстрації в доброму технічному стані в супроводі необхідного пакета документів. Варто лише замовити таку послугу, й компанія захистить свого клієнта від усіх незручностей та ризиків, він отримає бажане авто з іноземними номерами (це може бути автомобіль на замовлення, або такий, що вже доставлено на територію України).

При закінченні терміну дії документів, що надають право користування автомобілем з іноземною реєстрацією на дорогах країни, компанія HOT-CAR допоможе в їх поновленні.

Клієнт отримає консультацію щодо правил, які не варто порушувати власникам автомобілів з єврономерами.

Отримати детальну інформацію з питань придбання транспортних засобів з іноземною реєстрацією можна скориставшись номером телефона, що розміщено на інтернет – ресурсі компанії HOT-CAR. Консультації надаються безкоштовно. Послугами компанії вже скористалися сотні автолюбителів, їх задовольнила якість наданих послуг та технічний стан придбаних автомобілів з єврономерами.