Картинки по запросу Дитячий садокБагато батьків упевнені в тому, що дитині для підготовки в школі потрібно лише знати ази читання і письма. Але насправді все по-іншому. Дитина повинна бути всебічне розвиненою, а значить кращий варіант – це індивідуальна методика для розвитку малюка, яка буде включати в себе різні напрямки. Діти повинні розвивати і пам'ять, і мову, і сприйняття, і мислення, і уяву.

Всі діти схильні до отримання нових знань. Для них цікаво дізнаватися щось нове, робити невеликі відкриття, доводити свою правоту. Розвиваючі заняття – це відмінний і пізнавальний спосіб для підготовки дошкільнят. Адже дошкільний вік найсприятливіший час для експериментів, дослідження навколишнього світу і розвитку здібностей.

Багато батьків, щоб всебічно розвинути дитину, віддають його відразу в кілька гуртків і секцій. В результаті у нього зовсім не залишається вільного часу, він просто вже не в змозі засвоювати нові знання, і зовсім втрачає інтерес до навчання.

До вибору розвиваючих занять необхідно підходити з розумом. Дітлахи повинні бути смотивовані до отримання знань і збереження навичок, все це ефективно підготує малюка до школи.

Більшість психологів і педагогів вважають, що дошкільник повинен:

• бути обученим початковим азам читання, письма та математичного рахунку;

• бути готовим до писемності, моторика рук повинна бути розвиненою;

• слухати і розуміти вказівки педагогів;

• бути зосередженим на якійсь одній діяльності;

• бути логічно і творчо розвиненим, підвищувати рівень мислення і уяви;

• спокійно і успішно адаптуватися в роботі нового колективу.

Батьки повинні розуміти, чим раніше дитина почне вчитися і засвоювати нові знання, тим легше йому буде в школі. Зараз розробили безліч програм, в основі яких є розвиваючі заняття. Фахівці розробляють різні методики залежно від вікової категорії. Головне завдання таких занять – всебічно розвинути дитину, відкрити його здатності, і навчити швидко мислити і аналізувати.

Таким чином, дітки навчаться:

• граматиці;

• правильній вимові слів;

• аналітичному і логічному мисленню.

При такому навчанні, дитина буде розвиватися і фізично, і інтелектуально, і художньо, і естетично, заняття будуть пізнавальними і захоплюючими.

У "Школі Радості" Олени Чернявської розробили спеціальну методику розвитку дітей, беручи їх вік і психологічні особливості. Навчання буде відрізнятися, так як дитина в ранньому або в старшому дошкільному віці значно змінюється.

Методика Олени Чернявської унікальна і високоефективна. Дітям абсолютно легко дається навчання, заняття проходять в незвичайній ігровій формі. За допомогою улюблених героїв мультфільму інформація добре засвоюється, діти зовсім не втомлюються, інтерес до навчання значно зростає, і всі ці заняття дітки сприймають як пізнавальну розвагу.

Головне при таких заняттях – знайти підхід до кожної дитини. На сайті https://shkolaradosti.ua/ua/ дитячий центр з величезним досвідом, професійними педагогами і цікавими методиками.

Багато що залежить від віку дитини. Наприклад в 1-2 роки дітки можуть спокійно адаптуватися до роботи в колективі. До двох років словниковий запас дитини буде включати в себе як мінімум 800 слів. Крім цього в такому віці дітки вже легко зможуть запам'ятовувати іноземні слова. До трьох років дитина буде добре знати приголосні і голосні букви, вирішувати математичні завдання і розбиратися у відтінках кольорів. А вже після трьох років дитина зможе навчитися читати, писати, володіти знаннями про навколишній світ т і. Вік від 6 до 7 років найоптимальніший для навчання у школі, дитина буде готова і фізично, і психологічно.