Найчастіше дизайнери, яким довіряють розробку таких складних проектів як готелі, вибирають меблі для готелів та ресторанів у Львові «з каталогу». Як у будь-якої людини є переваги по брендам одягу, годинників, машини так і у дизайнерів є свої улюблені бренди меблів. Індивідуально розроблений дизайн у готелі можна побачити хіба що в головах. Цей елемент дизайну відіграє велику роль в атмосфері номерного фонду. Що ж стосується решти меблів, то її набирають по каталогах вже існуючих виробників. Законодавцем меблевої моди вже багато років є Італія. Але в Україні також працюють талановиті дизйнери, які виготовляють меблі на замовлення за індивідуальними розмірами. Саме такі меблі представлені в інтернет-магазині Діваль. Щоб відвідати цей магазин жміть на http://divalstudio.com.ua/.

Меблі для готелів повинні бути набагато міцніше домашніх і враховувати особливості експлуатації в громадських приміщеннях. Також вони повинні коштувати розумних для інвестора грошей.

Частіше всього два ці фактори змушують готельєрів займатися пошуком альтернативи, і питання, як вибрати меблі для готелів - виявляється, дійсно не простим.

Економія повинна бути економною. У прагненні заощадити, багато інвестори знаходять велику кількість фабрик-кооперативів, які пропонують зробити меблі для готелю. Не маючи досвіду, технологічних знань виробництва спеціалізованої меблів, не маючи доступу до постачання імпортних комплектуючих, ці виробники, сп'янілі сумою великого замовлення, пропонують зробити меблі за дуже привабливою ціною. Ну і звичайно вони не сильно турбуються про свою репутацію. Ще виставляючи рахунок, знають, що не зроблять таку меблі (зроблять схожу) і точно не впораються з усім обсягом в строк. Добре, що розумні люди придумали «пілотний зразок». Адже якщо вам потрібно купити собі 200 штанів ви захочете перш приміряти хоча б одні, ну або, наприклад, перед тим як організувати важливий банкет Ви спробуєте по трохи страви, які Вам пропонують приготувати для гостей?! Звичайно так. Ось і з меблями те ж саме. Заважди треба мацати і оглядати меблі наживо.