Однією з найважливіших частин ремонту є підлога. Вона є основою всієї кімнати та, іноді, саме від неї залежить затишок та тепло в приміщенні. Зараз лідером у справі оновленні підлоги є безумовно паркет. А все через те, що він є екологічним, міцним, служить багато років, не потребує особливого догляду, не викликає алергії. І, до того ж, він є надійним та зручним. Проте, процес укладання паркету має свої певні нюанси.

Найпершим є те, що самостійна робота з паркетом може поставити під загрозу весь ремонт. Причин може бути безліч. Наприклад, вибір неякісного покриття, який буде служити недовго та завдасть більше клопоту, ніж комфорту. Або непідготована основа для укладання паркету. Потрібно добре розуміти на що саме встановлювати паркет, чи треба готувати дерев’яну прокладку, чи використовувати різні інші засоби, щоб паркет ліг ідеально. Звичайно, наявність зручної системи кріплень дозволяє паркету бути зручним та легким у встановлені, але і в цій справі легко зробити помилку, через яку підлога може почати скрипіти, просідати, змінювати свій вигляд.

Тож, щоб не нашкодити самому собі, краще звернутися за допомогою до спеціалістів, які добре розуміються на своїй справі. Вони зможуть допомогти обрати саме те покриття, яке буде найкраще підходити кімнаті, матеріал паркету, точно скажуть чи потрібне під нього особливе покриття.

Також, професіонали точно не дадуть клієнту розоритись на покупці паркету. Вони підкажуть де можна знайти його за найкращою ціною або, навіть, особисто допоможуть його обрати.

Іще одним варіантом оновлення підлоги в кімнаті є кольорове покриття. Одним із кращих у цій справі є компанія «Оскар». Вона багато років займається оновленням та покращенням підлоги.

Так, як зараз з’явилась модна тенденція фарбувати підлогу в кольори класичного стилю, то компанія «Оскар» відразу підхопила це модне віяння. Ціна на фарбування підлоги вказана на сайті https://oscar-parquet.com.ua/pokritie-v-cvet і вона є досить оптимальною та доступною, що є дуже вигідним для всіх, хто слідкує за модними тенденціями.

Вироблений роками досвід, допомагає фахівц ям компанії знайти підхід до кожного клієнта. Процес перепокриття не займ ає багато часу. Якщо хтось хоче пофарбувати підлогу, то йому допомагають обрати найкращій колір. Якщо ж клієнт має бажання повернути своєму паркету оригінальний колір, який він втратив з часом, то спочатку підлога шліфується, щоб прибрати все зайве, а потім фарбується в початковий колір.

Окрім цього, можна додати до підло ги різних ефектів, наприклад, давності, блиску, матовості, переливання. Для закріплення результату, в кінці наноситься лак або прозоре масло, які забезпечують багаторічну гарантію.

Спеціалісти компанії використовують лише перевірені роками матеріали. Покриття швидко сохне, має 100% гарантію. Можна без зайвого остраху проводити сухе та вологе прибирання, стелити килим чи ставити стіл. Кольорове покриття буде зберігати свій вигляд довгі роки.