Гідрофільтри - це професійні пристрої для очищення повітря від сажі, диму, кіптяви, для захисту вентиляційної системи від влучень розпечених частинок при готуванні на відкритому вогні: мангал, тандир, барбекю та ін. Також дані обладнання перешкоджають виникненню пожежі, ліквідуючи можливість випадкового займання. Принцип роботи такого пристрою досить простий: гарячий дим проходить крізь водні бризки і відразу охолоджується, а частинки кіптяви і сажі - фільтруються.

Дані обладнання найчастіше виконують з нержавіючої сталі. Моделі, в яких немає функції змін напрямку потоку влаштовані таким чином:

• Герметичний корпус,

• Сітчастий іскропоглинаюча сітка,

• Система розпилень води,

• Жиро вловлює лабіринтовий фільтр,

• Система влагоотделения,

• Датчик тиску води,

• Муфта для зливів забрудненої води.

Додатково пристрої можуть бути оснащені замкнутими контурами води з додатковою системою очищення, а також вмонтованою автоматикою, для того щоб керування було зручним.

Функції гідрофільтрiв.

Головним завданням пристроїв є максимально ефективний захист приміщення від пожеж, якісна очистка повітря від жиру, кіптяви і неприємного запаху, а також охолодження повітряного потоку. Особливо це важливо для підприємств громадського харчування, які розташовані в житлових багатоквартирних будинках.

Охолодження повітря і волога очистка проводиться завдяки водяній завісі, а в фільтрах проходить механічне очищення.

Переваги:

• Гасіння іскор: 100%

• Усунення жиру: до 90%

• Усунення диму і сажі: до 100%

• Охолодження повітря: до 400С

• Усунення запаху: 30-50%.

Після застосування обладнання, є можливість вивести повітря на вулицю через систему витяжної вентиляції.

Гідрофільтри

Монтаж.

Дані пристрої завжди встановлюють в горизонтальному положенні. Вони врізаються в систему витяжної вентиляції неподалік від теплових обладнань, які виробляють гаряче повітря. Устаткування можна встановити на підлогу або зафіксувати на силовій рамі над ним, встановити на стіну або під стелею, на кронштейні, в залежності від ситуації.

Є можливість встановлювати дані пристрої в систему вентиляції як з прямокутними, так і з круглими повітроводами. Крім того, фільтри потрібно під'єднати до системи холодного водопостачання з хорошим напором або встановити додатковий насос, для забезпечення потрібного тиску в мережі. Для зливу відпрацьованої води потрібно підключити до каналізації.

Гідрофільтри

Для ефективної роботи пристрою краще довірити його монтаж і установку кваліфікованого фахівця.

Купити гідрофільтри по самій вигідною ціною.

Купити обладнання за найкращою ціною і на вигідних умови можна тільки в нашому інтернет-магазині. Для отримання детальної інформації звертайтеся за телефонами, які вказані на сайті або залиште заявку на зворотний дзвінок, заповнивши спеціальну електронну форму. Ціна, оперативність і якість обслуговування Вас приємно здивують! Для постійних клієнтів передбачені знижки!

Компанія "Вент-заводи": https://7-vz.com. Вентиляція, проектування, монтаж. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52