Реальна покупка і продаж товарів пов'язані з цілою купою проблем. Перш за все, з розташуванням торгової точки, сезонністю товару, кількістю конкурентів. Але головна причина неефективності «реальної» торгівлі - це постійні і неконтрольовані стрибки цін і якості продукції, зміна тенденцій з урахуванням фінансових та географічних особливостей регіону та т.д.

Купуємо товари і послуги з вигодою

Прайс агрегатори (маркетплейси) зменшують витрати на пошук і аналіз маркетингових даних. По суті, це інформаційний ресурс, на якому укладають угоди представники і малого та середнього бізнесу, в тому числі і покупці. Саме вони отримують:

  • Детальну інформацію про конкретний товар, зібрану в зручному електронному каталозі, а не в паперовій формі. Там же знаходиться: опис продукту, варіанти покупки, порівняння з конкурентами і реальні відгуки.
  • Можливість аналізувати десятки, а то і сотні пропозицій за один раз.
  • Оптимальну ціну на товар.

Універсальні проекти, типу маркетплейсов, збільшують рейтинг довіри не тільки до торговому майданчику (місця, де продається товар), а й сайту (сторінці, на яку потрапляє людина, вводячи запит). Це полегшує пошук конкретного товару, а разом з цим збільшується рейтинг, «топові» сторінки (кількість запитів за певний час). Наскільки це вигідно для продавця?

Перш за все, це можливість стати великим гравцем в області інтернет-продажів. Не забувайте, що 85% цільової аудиторії інтернет-магазину реагують не на текстовий запит, а на додаткові параметри. Саме ця особливість і створює левову частку прибутку для продавців і постачальників маркетплейсів.

Така стратегія дуже актуальна на інтернет-ринках нашої країни, особливо на вузькоспеціалізованих ресурсах, наприклад, АВТО.ПРО.

Тематичний маркетплейс автозапчастин АвтоПро

Популярність цього ресурсу легко пояснити:

  • безкоштовний комплект продають, рекламних і маркетингових інструментів (базовий пакет);
  • можливість докуповувати потрібні «інструменти», які не оплачуючи гігантські пакети із зайвими доповненнями;
  • аналіз цільової аудиторії і ведення звітності з єдиного кабінету;
  • комплекс програм, що захищають ваші пропозиції від демпінгових стратегій.

Увага, гарантований захист угод і їх розміщення на маркетплейсе АвтоПро! На ресурсі постійно відстежують швидкість і порядок розміщення угод на сайті https://avtopro.ua.

Аукціон АвтоПро блокує одночасну закупівлю торгових місць (окремих майданчиків), без відома користувачів. Призначення і розподіл ставок проходить строго в онлайн режимі. Тому позиція людини, що продає товар, залежить тільки від обраного часу і ставки на товар.

Погодьтеся, що покупець і споживач - це трохи різні поняття. Споживач - це людина, яка закуповує товари для постійного використання. Покупець - це посередник, який маніпулює продукцією, учасник угоди, а в деяких випадках і рекламодавець. Робимо висновок, що маркетплейс призначений не тільки для продажу товарів (система B2B), але і послуг (система B2C).