Імплантація зубів – сучасний вид протезування, головною відмінною рисою якого є відновлення відсутнього зуба, не порушуючи цілісності сусідніх.

Штучно вироблена з високоякісного медичного діоксиду титану або цирконію, багатокомпонентна конструкція (зубні імпланти) впроваджується безпосередньо в кісткову тканину щелепи на місце, де раніше знаходився справжній корінь зуба. Фактично зубні імпланти є штучними замінниками кореня, які згодом зрощуються з кістковою тканиною. Протезування на імплантатах во Львові проводять висококваліфіковані фахівці.

Методи імплантації зубів.

Існують два методу імплантації зубів: негайна і відстрочена. Перший проводиться безпосередньо після видалення зуба, другий по завершенню процесу загоєння лунки видаленого зуба.

Показанням до імплантації може бути втрата одного або декількох зубів з-за різних хвороб, травм та руйнувань. Також люди похилого віку, у яких можуть бракувати від 4 зубів, до відсутності цілого ряду (а в 5% випадків, відповідно до статистики, і повністю позбавлені зубів) автоматично стають кандидатами на зубну імплантацію. Також дана процедура є альтернативою мостовому протезування.

Поетапне проведення імплантації зубів

Існують 2 етапи проведення операції: хірургічний і ортопедичний. Хірургічний у свою чергу поділяється на перший і другий хірургічні етапи.

При першому лікар – імплантолог за допомогою скальпеля або лазера, що робить розріз слизової ясен і готує місце в кістки для установки імпланта.

Операція проводиться під місцевою анестезією, введення імпланта абсолютно безболісно і безкровно. Тривалість не більше однієї години. Після установки на зубний імплант ставиться заглушка для герметичності, закривається десною і накладаються шви. Для прискореного процесу загоєння доктор виробляє ін'єкції з лікувальними препаратами. Шви знімаються через тиждень, і на цьому закінчується перший етап.

Другий етап імплантації буде виконуватися через 3-5 місяців, залежно від показань, отриманих лікарем. В цей час клієнт ніяк не пов'язаний з відвідуванням стоматологічного центру.

Завданням другого хірургічного етапу є встановлення формувача ясен і створення щільного десенного кільця навколо формувача. Це втручання невелике, поверхневе, але дуже відповідальна.

 

Ортопедичний етап. Формування контуру десни триває близько двох тижнів. Потім до тіла зубного імпланту прикручується абатмент. Це такий елемент, що з'єднує між собою коронку майбутнього зуба і сам імплант. А після індивідуально, залежно від місця розташування і естетичних побажань пацієнта, виготовляється сама коронка зуба.