ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ І-ГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЯСКРАВІ ДІТИ УКРАЇНИ»

Виконком Селидівської міської ради запрошує прийняти участь у обласному етапі І- го конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», який стартував у Донецькій області 15 січня 2018 року.

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців та виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

До участі у відборах запрошуються солісти-вокалісти та творчі колективи – малі форми (дуети, тріо) Донеччини віком від 6 до 15 років. Кожне місто-учасник має змогу представити до трьох переможців місцевого етапу конкурсу для участі у полуфіналі Донецького обласного відбору, що відбудеться у місті Краматорськ 28 січня 2018 року.

Протягом січня - лютого 2018 року десятки талановитих дітей із різних куточків Донецького регіону позмагаються за можливість гідно представити Донецьку область у Всеукраїнському фіналі конкурсу, який відбудеться 15 березня 2018 року в Національному палаці мистецтв «Україна» у Києві. Головним призом конкурсу стане участь в міжнародному фестивалі «Sunremo Junior - 2018».

Виступи конкурсантів оцінюватиме компетентне жюрі, серед яких поет і народний артист Юрій Рибчинський, співак Тарас Петриненко та інші відомі українські зірки.

Координатори проекту :

- Чернікова Оксана (067-621- 82-92);

- Ворощук Ольга (050-59-23-185)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов