Як знизити витрату палива взимку – 5 порад

Щоб знизити витрати палива взимку необхідно лити в мотор відповідне масло і не занадто довго прогрівати мотор.

Двигун внутрішнього згоряння на морозі працює легше, ніж в літню спеку. Це пояснюється фізичними особливостями процесу згоряння палива.

Охолоджене повітря має велику щільність, а також забезпечує зсув порогу детонації. У результаті ККД і тягово-динамічні характеристики мотора підвищуються, що, по ідеї, повинно призводити до зниження витрати палива. Але практика показує прямо протилежний ефект – взимку витрата бензину серйозно зростає.

– Не прогрівайте авто занадто довго на холостих обертах. Досить поганяти мотор хвилину-другу і починати рух на невеликих обертах. Так і мотор прогріється швидше, і бензину в баці залишиться більше.

– Повністю очищайте машину від снігу.

– Лийте в мотор відповідне масло. В ідеалі взагалі краще використовувати спеціальне зимове.

– Витягніть з багажника весь зайвий інвентар. Напевно там лежить безліч речей, які можуть знадобитися тільки влітку.

– Для дуже сильних морозів рекомендується використовувати спеціальну автомобільну ковдру, яка зберігає тепло в моторному відсіку.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов