Приватне підприємство «Енергія» повідомляє про зміну діючого тарифу на послугу з теплопостачання

              Приватне  підприємство «Енергія» повідомляє про зміну діючого тарифу  на  послугу з теплопостачання для опалення об’єктів соціальної сфери м. Новогродівка 

ОПИС ПРОБЛЕМИ

            ПП «Енергія» надає об’єктам соціальної сфери  в м. Новогродівка послугу з теплопостачання на конкурсних засадах з 2014 року. З 24.09.2017 року директором ПП «Енергія» є Сергієнко І.О.

            Послуги з теплопостачання об’єктам соціальної сфери надаються у опалювальні періоди. Діючий тариф на відповідну послугу було затверджено рішенням виконкому Новогродівської міської ради від 21.09.2016 №139  «Про погодження тарифів приватному підприємству «Енергія» на послугу з теплопостачання для опалення об’єктів соціальної сфери м. Новогродівка» і до теперішнього часу не переглядався.

      На сьогоднішній день розрахунки проводяться за наступним тарифом:

-1 Гкал/грн. теплової енергії  складає  1 197,81 грн.

Діючий тариф не відшкодовує собівартість відповідних послуг.

Згідно проведених директором ПП «Енергія» Сергієнко І.О. розрахунків у разі погодження   ціна 1 Гкал буде становити 1 809,72 грн.

Така ситуація викликана підвищенням вартості енергоресурсів, що в свою чергу призвело до невідповідності тарифів на послугу з теплопостачання  їх реальній собівартості. Враховуючи вищезазначене, з метою надання якісних та своєчасних послуг директор ПП «Енергія» доводь до відома інформацію про наміри зміни тарифу на послуги з теплопостачання  для опалення об’єктів соціальної  сфери в м. Новогродівка.

Усі зауваження та пропозиції від юридичних осіб приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення про зміну тарифів на послугу з теплопостачання для  опалення  об’єктів соціальної сфери м. Новогродівка за адресою: 85483, м. Новогродівка, вул. Водоп'янова, 22. тел. 0501808498.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов