У місті знову крадуть кущі.

У місті Новогродівка в ніч з 12.11.2017 на 13.11.2017р, у сквері ім. Т.Г.Шевченко невідомі особи викрали висаджені декоративні рослини ялівця – повідомляє управління міського господарства Новогродівської міської ради. Нещодавно ми повідомляли вам про подібну ситуацію. Але незважаючи про попередження люди все одно крадуть рослини.

Вже після відкриття скверу, мешканці викопують кущі ялівця. До відділу поліції знову був направлений лист, з проханням провести розслідування та знайти злочинців.

Шановні мешканці нашого міста! Все що ми будуємо та робимо, це все для вас та вашого благоустрою. Адже кожному з нас приємно бачити, що навколо нас по вулицях є квіти, зелені кущі та дерева. Якщо ми всі почнемо таке робити, наше місто вже не буде гарним та зеленим.

Хочемо звернутися до вас з прохання, не бути байдужими до природи та одразу телефонувати 102, якщо хтось стане свідком чогось подібного. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов