ПРО СТАН ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ НА ГРИП ТА ГОСТРІ РЕСПІРАТОРНІ ВІРУСНІ ІНФЕКЦІЇ ПО М.СЕЛИДОВЕ

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) в м.Селидове протягом останнього тижня (з 03.11.2017 по 09.11.2017) є нестабільною.

У місті за останній тиждень на ГРВІ захворіло 155 осіб. Показник на 10 тис. населення становить 29,9, що нижче епідемічного рівня в 3 рази (епідемічний рівень 60,5). Захворюваність школярів на ГРВІ становить 110,5 на 10 тис. населення, що вище епідемічного рівня в 1,1 рази (м.Гірник в 1.3 рази, м.Українськ в 1,2 рази).

Всього за останній тиждень госпіталізовано 10 дітей. Випадків захворюваннь на грип не зареєстровано.

З метою своєчасного проведення протиепідемічних заходів в місті запроваджено щоденний моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ як дорослого, так і дитячого населення.

В місті розпочата імунізація населення проти грипу «груп ризику». Так, станом на 09.11.2017 провакциновано 217 (план 295 осіб), що складає 75% виконання від плану.

Нагадуємо Вам, що прості речі рятують життя!

1. Захворів? Сиди вдома!
2. Чисті руки - завжди і усюди.
3. Повноцінне харчування і сон. Уникайте перевтоми.
4. Уникайте скупчення людей.
5. Тримайте дистанцію з хворим на відстані не менше 2-х метрів.
6. Своєчасно звертайтеся за медичною допомогою до лікаря.

Якщо Ви вже захворіли на грип або ГРВІ:

1. При температурі тіла 38-38,5 необхідно негайно викликати лікаря додому.
2. Дотримуватись постільного режиму.
3. Пити достатню кількість рідини.
4. В кімнаті, де знаходиться хворий, робити вологе прибирання, провітрювати приміщення.
5. Температура в кімнаті має бути 18-20 градусів тепла.
6. Якщо у хворого температура тіла вище 38,5, його необхідно роздягнути, напоїти рідиною, надати парацетамол або ібупрофен.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов