Захворів - сиди вдома! - Уляна Супрун

Захворів - сиди вдома! Це перше правило для кожного, хто відчуває, що хворий на грип чи застуду. Таким чином ви захистите себе від ускладнень, які може спричинити хвороба, та не передасте інфекцію іншим.

Наступним кроком має бути звернення до вашого сімейного лікаря, педіатра або терапевта для дитини. Тільки фахівець правильно визначить, яке лікування вам потрібне.

Зазвичай симптоми грипу виявляються у різкому підвищенні температури тіла (більше 38 °С), головному болю, болю у м'язах, болю у горлі, кашлю, нежиті. Збережіть собі поради Міністерство охорони здоров’я України для полегшення симптомів грипу. Разом із призначеннями лікаря вони допоможуть перенести хворобу без ускладнень та швидко встати на ноги.

Нагадаю, що найкращим способом вберегти себе від грипу є щеплення. Вакцини можна самостійно придбати в аптеках або звернутися до департаменту чи управління охорони здоров’я у вашому регіоні щодо безоплатної вакцини, якщо місцеві керівники вирішили її закупити для своїх мешканців.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов