Як правильно обрати та зберігати молоко

Якість молока не залежить від упаковки. Пластик чи картон – лише зручніший, тому і  дорожчий на кілька гривень. Звертати увагу слід на інше.

Споживач повинен знати, при яких температурних умовах він має зберігати молоко, при яких воно має знаходитися в магазині перш за все.

Антибіотики в молоко можуть потрапити від хворої корови. Таку треба ізолювати і упродовж 10, а інколи і місяця – молоко не використовувати взагалі.

Однак не всі закуповують молоко на фермах. У селян удвічі, а подекуди і втричі дешевше. Хоча ризики чималі.

Часто молоко розбавляють – водою або крохмалем. Аби не скисало – додають соди чи розкислювачі.

Найбезпечніше молоко – ультрапастеризоване. Його ретельно очищають, доводять температуру обробки аж до 150 градусів. Тож у ньому взагалі немає бактерій. Але і користі від такого продукту менше.

Пастеризоване молоко теж термічно обробляють. Але під температурою 70-80 градусів. Тож частина кисломолочних бактерій залишається. Це молоко поживніше.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов