Зустріч з вугільниками ДП «Селидіввугілля»

Актуальна тема сьогодення для громадськості є жовтневе осучаснення пенсій: відновлення соціальної справедливості та деференціації пенсій в залежності від стажу та рівня заробітної плати.

         У зв’язку з цим, 26.10.2017, 27.10.2017, 01.11.2017, 02.11.2017 начальник Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Панченко Наталія Олександрівна, заступник начальника управління Сафронова Олена Миколаївна провели зустрічі з працівниками ДП «Селидіввугілля», а саме: ВП шахта «1/3 Новогродівська», ВП шахта «Україна», ВП  шахта «Курахівська», ВП шахта «Котляревська».

На зустрічі були розглянуті зміни в пенсійному законодавстві України з 03 жовтня 2017 року. Зокрема, осучаснення пенсій, скасування їх оподаткування, підвищення залежності розміру пенсії від страхового стажу, запровадження його поетапного щорічного підвищення.

Основні питання працівників підприємства стосувались умов призначення пенсій за віком на пільгових умовах,  відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», умов зарахування страхового стажу, в т.ч. пільгового, перерахунків та індексації пенсій працюючих пенсіонерів, особливостей призначення пільгових пенсій жінкам. 

Представники управління звернули особливу увагу робітникам на те, що згідно Постанови 461 право на пенсію на пільгових умовах втратять, зокрема, керівники шахт, а також всі керівні працівники та фахівці управлінь, інженери з охорони праці і т.і., оскільки безпосередня зайнятість в шкідливих умовах праці цих працівників складає менш ніж 80% робочого часу.

На прикінці зустрічі фахівці Фонду проінформували про можливість отримання дистанційних електронних послуг веб-порталу Пенсійного фонду України, його переваг та надали індивідуальні консультації робітникам з пенсійних питань.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов