Аброськін був у міліметрі від вибуху. РФ планувала замахи в Україні

Замах перед підривом полковника Шаповала мав бути на нинішнього першого заступника начальника Національної поліції України В`ячеслава Аброськіна. Спецслужби РФ планували здійснити замахи на 1600 українських правоохоронців і вище керівництво держави.

Про це повідомив заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос на прес-конференції.

– Суб`єктом замаху на вбивство перед підривом полковника Шаповала мав бути, його врятувало Боже провидіння і відрядження за межі України, нинішній перший заступник начальника Національної поліції України В`ячеслав Аброськін. Він пройшов за міліметр від вибуху. Група працювала як по ньому, так і по Шаповалу, – заявив Матіос.

За словами головного військового прокурора, суб’єктами інтересу спецслужб країни-сусіда, а також Центру спеціальних операцій “ДНР”, “ЛНР” було 1600 правоохоронців і державних діячів України.

– Я підтверджую це. В тому числі вище керівництво держави. Тільки завдяки технічним можливостям, які точно не у військторгу прикупили в “ДНР”, “ЛНР”, змогли відслідковувати у режимі реального часу місцезнаходження і пересування такої значної кількості людей, – повідомив Матіос.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов