Кожен третій українець має психічні розлади

Починаючи з 1992 року, 10 жовтня в усьому світі відзначають День психічного здоров’я. Цього року його присвятили психологічному здоров’ю на робочому місці.

Україна стала лідером в Європі за кількістю психічних розладів, 3% населення країни мають проблеми з психологічним здоров’ям.Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Згідно зі статистикою в Україні 1,2 млн чоловік страждає на психічні розлади, і цей показник з кожним роком зростає. Майже 2 млн українців щороку стають пацієнтами психіатричних лікарень. За оцінками фахівців, від різних нервових розладів страждає кожен третій українець.

Всесвітня організація охорони здоров’я прогнозує, що до 2020 року психічні розлади увійдуть до першої п’ятірки хвороб, які будуть лідирувати за кількістю людських трудовитрат, пов’язаних з цими захворюваннями.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов