УВАГА!!! БАТЬКИ, ДІТИ ЯКИХ ЩЕ НЕ ОЗДОРОВЛЮВАЛИСЬ!!!

З метою сприяння  здешевленню вартості путівки в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Донецької області для дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми облдержадміністрацією реалізується проект  часткового відшкодування вартості путівки до дитячих оздоровчих закладів, яким передбачена  дольова участь  бюджетів всіх рівнів: облбюджета, бюджетів  міст та за участю роботодавців, профспілкових організацій і батьків.

Відповідно до Методики організації заходів, направлених на часткове відшкодування  вартості путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Донецької області право на таку часткову оплату мають батьки дітей у віці 7-18 років за місцем їх реєстрації (фактичного проживання для сімей, які виїхали з тимчасом окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції) та один раз на рік за умови, що дитині не надавались уповноваженими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, лікувальними закладами та установами в поточному році путівка до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів.

Гроші на часткову оплату вартості путівок будуть перераховуватися на поточні рахунку дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Донецької області (їх власників, засновників), які надають послуги оздоровлення відповідно до вимог чинного законодавства, у таких розмірах: 

50% прожиткового мінімуму для дитини у віці 6-18 років (становить 844,50 грн.) – за рахунок коштів обласного бюджету; 

50% прожиткового мінімуму для дитини у віці 6-18 років (становить 844,50 грн.) – за рахунок коштів місцевого бюджету.

Джерелами оплати залишкової вартості путівки можуть бути кошти:

батьків;

роботодавців, з якими батьки знаходяться у трудових відносинах;

первинних організацій профспілок, членом яких є один з батьків дитини;

благодійних організацій;

інші кошти, не заборонені чинним законодавством. 

За довідками звертатися за адресою: м. Селидове, вул. К. Маркса, 8, 2-й поверх, кабінет 22.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов