РОЗ'ЯСНЮВАЛЬНІ РОБОТИ ЩОДО ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Питання потрапляння українців до тенет торгівців людьми стає все більш актуальним для нашої держави.

Наші співвітчизники піддаються експлуатації як за кордоном, так і на території України. Понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн постраждалих від сучасного рабства в Європі.

Селидівським міським центром зайнятості постійно, в межах компетенції, проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення, зокрема безробітних громадян, з метою попередження торгівлі людьми та орієнтації на легальну зайнятість.

Відвідувачам надаються консультації, інформація про механізми діяльності злочинних формувань у сфері торгівлі людьми, шляхи запобігання трудовому рабству, поради та застереження виїжджаючим за кордон.

В центрі зайнятості систематично проводяться семінари для безробітних «Легальна зайнятість» та «Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівля людьми».

Розширення правової обізнаності безробітних з метою недопущення потрапляння в рабство, зокрема, трудове, вербування, перевезення, утримання силою шляхом погрози, шахрайства – ось ті основні питання, які розглядаються на семінарах.

Протягом І півріччя 2017 року проведено 32 семінари «Легальна зайнятість», в яких прийняли участь 386 осіб, 20 семінарів на тему «Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми» за участю 219 безробітних.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов