ПОДАТКОВОЮ МІЛІЦІЄЮ ДОНЕЧЧИНИ ПЕРЕКРИТО КАНАЛ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ФАЛЬСИФІКОВАНИХ ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ – ВИЛУЧЕНО 55 ТИСЯЧ ПАЧОК КОНТРАФАКТНИХ ЦИГАРОК

Головним управлінням ДФС у Донецькій області в рамках операцій «Акциз-2017» та «Рубіж-2017» продовжуються заходи, направлені на протидію незаконному виготовленню та розповсюдженню фальсифікованої продукції.

Співробітниками оперативного управління, слідчого управління фінансових розслідувань та управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області спільно з Прокуратурою Донецької області встановлено мешканця м. Маріуполь, який налагодив постачання до торгівельної мережі міста незаконно виготовлених тютюнових виробів відомих брендів без марок акцизного податку.

Користуючись послугами доставки одного з відомих на ринку України поштових операторів, він отримував посилки з тютюновими виробами з м.Ужгород та ближнього зарубіжжя, які накопичувались на складах та у подальшому реалізовувались кінцевим споживачам через роздрібну торгівельну мережу.

За результатами проведених санкціонованих обшуків складських приміщень вилучено близько 55 тис. пачок контрафактних тютюнових виробів відомих брендів без марок акцизного податку орієнтовною вартістю 1,4 млн гривень.

За даним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України.

Слідчі дії тривають.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов