ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ДРУГОЇ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

26 липня відбулось засідання двадцять другої чергової сесії Селидівської міської ради під головуванням міського голови В.В.Ремізова.

На засіданні було винесено 35 питань порядку денного, але розглянути всі не вдалося через зрив сесії.

Депутатам вдалося розглянути трохи менше половини питань порядку денного.

Першим, за традицією депутати розглянули питання «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради «Про бюджет м.Селидове на 2017 рік» яке доповіла заступник начальника фінансового управління В.М.Терещенко.

Головний лікар КЗ «Селидівський центр первинної медико-санітарної допомоги» О.В.Марченко озвучила питання «Про припинення шляхом перетворення Комунального закладу «Селидівський центр первинної медико-санітарної допомоги» в комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» та «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради». Як підкреслила Олена Володимирівна, це перетворення сприятиме більш ефективній роботі медичного закладу.

В.о. начальника відділу освіти А.Р.Кожушкова винесла на розгляд питання «Про затвердження проекту будівництва». Воно стосується капітального ремонту внутрішніх приміщень, інженерних мереж, благоустрою прилеглої території ЗОШ №6 та оновленню матеріально-технічної бази закладу. Загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах станом на 12.06.2017 року складає 55 млн. 772 тис. 278 грн. Депутати затвердили це питання, а також  наступне - про делегування повноважень щодо визначення замовника виконання робіт по проекту - Донецьку обласну військово-цивільну адміністрацію.

Також депутати затвердили питання про надання дозволу на укладення договору про міжбюджетні розрахунки за надання медичної допомоги мешканцям Селидового в лікувально-профілактичних закладах міст і районів області та мешканцям інших населенних пунктів в КЛПУ Селидівська ЦМЛ, яке озвучила заступник головного лікаря КЛПУ Селидівська центральна міська лікарня С.І.Воронкова.

Також доповідали: заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради Л.А.Сирих, в.о. директора територіального центру соціального обслуговування Н.І.Гончар.

Начальник відділу з питань організаційної і кадрової роботи та внутрішньої політики Я.В.Шкарупа винесла на розгляд 5 питань порядку денного.

Серед них - «Про затвердження заступника міського голови». Згідно з проектом рішення на цю посаду було запропоновано І.Л.Охомуш. Однак це питання викликало невдоволення у деяких депутатів та присутніх в залі представників громадських організацій, серед яких Спілка ветеранів АТО, цивільний корпус «Азов» тощо.

Закінчилась ця суперечка тим, що протестувальники заблокували трибуну та не надали можливість міському голові продовжувати сесію. Деякі депутати вимогали проголосувати ще раз, посилаючись на те, що вони не встигли проголосувати. В підсумку В.В.Ремізов оголосив у сесії перерву, а через деякий час секретар Селидівської міської ради М.І.Голубенко, за дорученням головуючого, оголосив перше пленарне засідання 22-ої чергової сесії Селидівської міської ради закритим. Дату наступного засідання буде повідомлено додатково.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов