ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ПРАЦЮЄ КОНТАКТ-ЦЕНТР ДФС

Наказом ДФС України від 12.07.2017 №475 затверджено Порядок надання інформаційних послуг Контакт-центром ДФС:

КОНТАКТ-ЦЕНТР ДФС – це виділений підрозділ у структурі Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (ІДД ДФС), який забезпечує надання інформаційних послуг абонентам шляхом обробки їх вхідних звернень, що надходять засобами телекомунікації. Контакт-центр надає фізичним та юридичним особам інформаційно-довідкові послуги з питань оподаткування, державної митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, а також щодо роботи Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС.

КОНТАКТ–ЦЕНТР функціонує за єдиним багатоканальним номером телефону: 0 800 501 007 та за електронною адресою поштової скриньки: idd@sfs.gov.ua

Графік роботи Контакт-центру:

- надання інформаційно-довідкових послуг – з 8 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. (крім вихідних та святкових днів);
- інформація на сервіс «Пульс», інформація про особу, стосовно якої проводиться перевірка, щодо поширення на неї заборон відповідно до Закону України «Про очищення влади» та повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою ДФС – приймається Контакт-центром цілодобово (24/7).

Вартість послуг Контакт-центру:

- зі стаціонарних телефонів – безкоштовно;
- з мобільних телефонів – оплата здійснюється за тарифами оператора мобільного зв’язку (або за наявним механізмом call-back – вартість послуг безкоштовна).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов