Україна може втратити до 2 мільярдів доларів

Сьогодні в ефірі телеканалу «112» дав інтерв'ю колишній народний депутат від «Партії Регіонів», Василь Горбаль, на тему прийняття палатою представників конгресу США закону про введення санкцій відносно Росії.

Василь Горбаль заявив, що для України буде позитивно, якщо в США приймуть закон про санкції щодо Росії. Так як в ньому вказано, що США будуть Протидіяти будівництва Росією трубопроводу в ЄС «Північний потік».

Позитивним це для України є по ту причини, що в 2018 році закінчується контракт російським Нафтогазом і потрібно буде Україні цей договір переукласти. А при реалізації проекту «Північний потік», умови договору і обсяги транзиту газу для України будуть вкрай невигідні.

Зараз, за ​​словами Горбаля, Україна від транзиту російського газу отримує близько двох мільярдів доларів на рік, яких, при реалізації проекту «Північний потік», Україна може втратити, що вплине дуже суттєво на курс гривні, на бюджет та економіку України.

Нагадаємо, що США вже побудували в Польщі термінал зрідженого газу для транспортування газу з США на газових танкерах до Європи з метою продавати американський газ до країн Євросоюзу, а якщо США це вдасться зробити в своїй чергу, очевидно це істотно знизить потребу використовувати українську газотранспортну систему, що призведе до втрат України грошей від транзиту російського газу в ЄС через Україну.

Тобто, кожен куплений кубометр американського газу через термінал в Польщі - це в теперішніх умовах прямої шкоди економіці України, але про це прийнято мовчати в зв'язку з тим, що офіційно США є «союзником» України.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов