ВІДКРИТТЯ НОВИХ ФУТБОЛЬНИХ МАЙДАНЧИКІВ У М.СЕЛИДОВЕ ТА ГІРНИКУ

У рамках святкування 85-річчя утворення Донецької області,Селидівська міська рада отримала в подарунок 7 спортивних майданчиків з тренажерами антивандального обладнання та 3 футбольних майданчика зі штучним покриттям розміром 42 на 22 метри.

Сьогодні, 25 липня відбулось урочисте відкриття майданчиків зі штучним покриттям на базі ДЮСШ м.Селидове, ЗОШ №6 м.Селидове та ДНЗ «Топольок» м.Гірник.

В  ДЮСШ м.Селидове розвивається  7 видів спорту: бокс, важка атлетика, вільна боротьба, теніс, футбол, спортивна аеробіка, косікі карате. Також на громадських засадах  працюють секції гирьового спорту, футболу та  волейболу. Всього в спортивних секціях займається 650 дітей та дорослих, тож відкриття нового поля стало справжнім святом для селидівців.

Слова привітань прозвучали від голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, який наголосив, що створення сучасних спортивних майданчиків має важливе значення для формування здорової молоді на Донеччині, а також побажав спортсменам завжди досягати високих результатів.

Селидівський міський голова Віктор Ремізов подякував за подарунок і привітав присутніх з важливим надбанням для міста. Він зазначив, що завдяки підтримці Павла Жебрівського та облдержадміністрації, в рамках Програми «Оновлена Донеччина» за останні півтора роки на розвиток інфраструктури міста за рахунок державного і обласного бюджетів, а також за рахунок донорської допомоги залучено 211,8 млн.грн.. За попередні 12 років (2004-2015 рр.) в бюджет міста на розвиток соціальної і комунальної сфер надійшло 45,5 млн.грн., що в 4,6 раз або на 166,3 млн.грн. менше, ніж за останні півтора роки.

Віктор Ремізов також зазначив, що спорт в Селидовому розвивається і спільними зусиллями ми вирощуємо справжню гордість не тільки  Донеччини, але й всієї країни.

Почесне право перерізати стрічку було надане Павлу Жебрівському і Віктору Ремізову, які запросили взяти участь у відкритті капітанів футбольних команд.

На новому майданчику для гостей свята заспівала Вікторія Самойленко, а діти з секцій спортивної аеробіки, косікі карате та, звісно ж, футболу показали свої вміння.

В рамках Програми розвитку масового футболу в Донецькій області, Павло Жебрівський і Віктор Ремізов вручили м’ячі відділенню футболу ДЮСШ, після чого здійснили перший удар у нові ворота.

Тренер-вихователь щиро подякувала за подарунки і зазначила, що з новим спортивним інвентарем тренування стануть легшими, а досягнення ще вищими.

Павло Жебрівський також відвідав майбутню опорну школу, де поспілкувався з директором ЗОШ, представниками підрядної організації та проектного інституту стосовно ходу виконання ремонтних робіт.

Нагадаємо, що даний інвестиційний проект виконується в 3 етапи: реконструкція будівлі (термомодернізація), ремонт та облаштування внутрішніх приміщень, благоустрій території (згідно експертного звіту загальна сума складає 68 млн.грн.).

На території Селидівської загальноосвітньої школи №6 також було встановлено нове сучасне футбольне поле.

Урочисту стрічку відкриття перерізали голова ДонОДА і Селидівський міський голова. У цьому їм допомогли учні 8-7 класів – капітани футбольних команд. Хлопці отримали м’ячі у подарунок і запросили Павла Жебрівського до першого удару.

В м.Гірник з вітальними словами до жителів міста звернулись Селидівський міський голова Віктор Ремізов та Гірницький міський голова Сергій Коваленко. Вони висловили свої сподівання на те, що завдяки подарунку Донецької облдержадміністрації вдасться виховати нових зірок спорту, які будуть прославляти наш рідний край. Міські голови перерізали стрічку разом із капітанами футбольних команд, вручили і забили мячі у нові ворота.

Сергій Коваленко вручив Подяки Віктору Ремізову та всім причетним до цієї важливої події за великий внесок у розвиток спорту м.Гірник.

Юні футболісти вже випробували нові сучасні поля, провевши міні-турніри.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов