ЗДОРОВ’Я МОЛОДІ – ЗАПОРУКА ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО

За ініціативи голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, відповідно до програми економічного та соціального розвитку Донецької області на 2017 рік, до 85-річчя регіону наше місто отримало 7 антивандальних майданчиків.

4 з них вже було відкрито на території Селидівської загальноосвітньої гімназії, ЗОШ №2 та №1 м.Селидового і ДЮСШ ім.В.В.Мірошниченко м.Українськ.

Сьогодні відбулось урочисте відкриття ще трьох майданчиків під відкритим небом на території Селидівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (м.Гірник), Цукуринської ЗОШ №26 та Курахівської ЗОШ №22.Селидівський міський голова Віктор Ремізов звернувся до місцевих жителів з привітаннями і зауважив, що на сьогоднішній день здоров’я молоді – це запорука щасливого майбутнього нашого міста і всієї країни.

Гірницький міський голова Сергій Коваленко, Цукуринський селищний голова Олександр Ярош та Курахівський селищний голова Ірина Фунтікова висловили свою подяку міському голові і голові Донецької облдержадміністрації за подарунок та зазначили, що завдяки новим тренажерам і діти, і їх батьки матимуть змогу у будь-який час безкоштовно займатися спортом та підтримувати свою фізичну форму. Вони зазначили, що потреба у такому майданчику існувала давно, тож ця подія стала дуже радісною для кожного.

Віктор Ремізов поспілкувався з дітьми, які розповіли йому про спортивні досягнення, успіхи у навчанні, про те, чим займаються у період літніх канікул, а також подякували за нові майданчики піснями і віршами.

Після урочистого перерізання стрічок юні жителі Гірника, Цукуриного та Курахівки продемонстрували своє вміння користуватися новим спортивним обладнанням.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов