ЯКЩО ВИ ЗНАЙШЛИ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПРЕДМЕТ

Після війни залишилось багато вибухонебезпечних предметів (авіаційні бомби, снаряди, інженерні і артилерійські міни, гранати, патрони та ін.).

Як правило, вони лежать у землі. Крім того, цей “арсенал” поповнюється боєприпасами, які не вибухнули на військових полігонах наших часів.

Головну небезпеку в таких “подарунках” містять пристрої ініціювання вибуху основної маси вибухівки. Від вологи, перебування в землі, при взаємодії металу та вибухівки утворюються хімічні сполуки – пікрати, які становлять основну небезпеку (зовні мають вигляд білуватих порошкоподібних наростів).
Пікрати вибухають навіть від невеликого тертя, іскри, удару. Тому, якщо ви виявили вибухонебезпечний предмет (ВНП), до нього не можна навіть доторкатися – це дуже небезпечно.

Знайдені боєприпаси (або предмети, що схожі на них) повинні бути знешкоджені тільки спеціалістами.

Про знахідку вибухонебезпечного предмету необхідно терміново повідомити Селидівський міський відділ ГУ ДСНС України у Донецькій області за телефоном 101, або 105 та місцеві органи державної влади (міські ради (сільради), 102-Селидівського міського відділ УМВС України в Донецькій області).

До прибуття спеціалістів передусім потрібно:

- обгородити місце знаходження ВНП;
- нікого не допускати до цього місця, для чого організувати за допомогою місцевих жителів чергування до прибуття представників органів влади;
- повідомити місцеві органи державної влади;
- зупинити будь-які роботи в районі небезпечного місця. Ні в якому разі не чіпайте підозрілий предмет.

Пам’ятайте: ступінь безпеки боєприпасів, що не вибухнули, визначається тільки начальником групи піротехнічних робіт, який особисто визначає можливість їх транспортування, приймає рішення про спосіб знешкодження чи знищення ВНПЧітке виконання рекомендацій – запорука, збереження вашого життя та оточуючих Вас людей!!!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов