ВІКТОР РЕМІЗОВ ПЕРЕВІРИВ СТАН РЕАЛІЗАЦІЇ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

У лютому 2016 року Селидівським міським головою Віктором Ремізовим перед Донецькою облдержадміністрацією були захищені пріоритетні інвестиційні пропозиції по м.Селидове. До пропозицій було включено інвестиційні проекти на суму 65,8 млн.грн.

В рамках їх реалізації міський голова відвідав деякі з об’єктів і провів технічні наради з питань виконання робіт.

На нараді з капітального ремонту самопливного колектору по вул.Нагорна м.Селидове  було обговорено виконані роботи.

Ремонт комунікацій завершено, залишилося з відновити дороги і тротуари. На теперішній час візуально відстежуються результати просідання ґрунту на ремонтних  ділянках. В ході наради з’ясовано, що робітниками дорожньо-ремонтної дільниці з 25.07.2017 будуть розпочаті роботи по облаштуванню додаткового дренажного слою біля кінцевого каналізаційного колодязю, підсипанню щебенем перехрестя вулиць Нагорна і Михайлівська.

Після цього буде відновлено асфальтове покриття на перехресті доріг. Крім того, біля дитячого садка «Мальвіна» у серпні (після отримання повторної експертизи на відкоригований проект) будуть завершені роботи по ремонту тротуарних доріжок.

На зустрічі в дитячій та юнацький спортивній школі м.Селидового Віктор Ремізов оглянув облаштування нового футбольного поля зі штучним покриттям (22*42) перед урочистим відкриттям, а також інші майданчики, які знаходяться на території школи.

Він зазначив, що дуже важливо створити комфортні умови для всіх бажаючих займатися спортом, тому що спорт – це запорука здоров’я.

Технічна нарада також пройшла і в загальноосвітній школі I-III ступенів №6, в якій зараз проходить реконструкція.

На засіданні узгоджувались питання щодо технологічного процесу ремонту кровлі, щодо відведення дощових вод, якості виконаних робіт та інші поточні питання. Наразі вже встановлено 51 металопластикове вікно, проводиться утеплення відкосів зовнішньої сторони будівлі, підвальне приміщення утеплено 500 квадратними метрами плит з мінеральної вати, завезено необхідні матеріали.

Віктор Ремізов закцентував увагу на тому, що близько 600 дітей будуть розподілені між троьома школами міста аби уникнути незручностей у навчальному процесі.

Міський голова оглянув і нове футбольне поле зі штучним покриттям (22*42), розташоване на території школи.

Останнім об’єктом, який відвідав міський голова став міст по вулиці Героїв праці в м.Селидове. В теперішній час робітники підрядної організації проводять роботи по посиленню несучих конструкцій споруди із застосуванням металевих профілів.

Ремонтні роботи по реалізації інвестиційних проектів тривають, детальніше можна ознайомитись в банерах та новинах, які публікуються на сайті Селидівської міської ради.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов