«Go Cump East» стартував!

З метою поглибленого вивчення англійської мови за участю іноземних волонтерів в Україні було оголошено проект «Go Cump East». Учні Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 перемогли та отримали нагороду – відпочинок і навчання в англомовному таборі за рахунок благодійних міжнародних організацій.
16 липня 2017 р. 15 учнів під керівництвом вчителів англійської мови Литвин Л.П. та Костянко Т.В. поїхали до Київської області в ДОЦ «Дніпро». Вже наступного дня у таборі відбулось знайомство з іноземними волонтерами різних країн: Чехії, Німеччини, Швейцарії, Фінляндії, Єгипту, Сербії, Туреччини. З дітьми із Новогродівки будуть працювати найкращі волонтери з Великої Британії, США та Канади.
Ми отримали величезне задоволення від спілкування з іноземцями, бо вони підготували цікаву навчально-розважальну програму для дітей англійською – ігри, співи, естафети. А ще наші юні новогродівці перемогли у загальнотабірному квесті «Пошук сузір’їв». Мета квесту – ознайомитися з працівниками, історією та традиціями табору.
Впевнені, що попереду на нас чекає безліч цікавих знайомств, захоплюючих вражень.

Група учнів Новогродівської ЗОШ №7
Єгоров О., Нагорна Д., Дейнекін Д., Тарадаєнко А. та інші

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов