В СЕЛИДОВОМУ ПОЧАВ РОБОТУ ОНОВЛЕНИЙ АВТОБУС ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

На виконання Закону України  «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Закону України «Про автомобільний транспорт», для забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів транспортної інфраструктури,  на  кожному з  приміських  автобусних  маршрутів, в межах Селидівської міської ради, перевезення зазначеної групи пасажирів здійснюється на автобусах (перевізники ПП «Іван», ФОП Дікарев О.П.)  обладнаних пониженою (відкидною) підлогою або підйомником. Також для осіб з вадами зору автотранспорт обладнаний кнопкою звукового оповіщення.

Цього тижня на маршруті загального користування за сполученням «Селидове-Українськ» почав свою роботу оновлений автобус ПАЗ.            

Для комфортного перевезення людей з обмеженою можливістю, а саме на інвалідному візку, ФОП Дікарев А.П. встановив  сучасний американський підйомник «Ricon» зі складним підйомним механізмом.

Електрогідравлічний привід підйомної платформи  «Ricon» забезпечує надійний і плавний підйом навіть важких інвалідних крісел. У складеному положенні підйомник компактно розміщується в салоні,  не перекриваючи вихід, що дозволяє використовувати транспортний засіб у звичайному режимі.

Основними особливостями підйомників цієї серії є:
• компактний розмір;
• потужний гідравлічний насос, що забезпечує плавну і стабільну роботу;
• зручні і безпечні сталеві перила;
• стійка і неслизька платформа з внутрішнім і зовнішнім «рол- стопом»;
• дистанційний пульт управління;
• резервний механізм ручного управління;

• простота в експлуатації і обслуговуванні;

Для забезпечення вільного доступу до транспортного засобу людей з обмеженими можливостями, в подальшому, автоперевізником планується встановити  ще на один автобус підйомник.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов