Громадські роботи для учнівської та студентської ради

За ініціативою Селидівського міського голови Віктора Ремізова на виконання програми соціального і економічного розвитку м.Селидове на 2017р. другий рік поспіль міською радою проводиться  робота щодо залучення молоді до громадських робіт.

Беручі до уваги досвід минулого року і в цьому році також прийнято рішення організувати громадські оплачувані роботи тимчасового характеру для учнівської та студентської молоді. З метою поліпшення матеріального становища, зайнятості неповнолітніх під час канікул та у вільний від навчання час залучено 30 неповнолітніх дітей віком від 14 до 18 років, з них 18 учнів загальноосвітніх закладів міста і 12 студентів Селидівського професійного ліцею та Селидівського гірничого технікуму.

Хлопці та дівчата уклали строкові договори з КП  «Комунальник м.Селидове», яке надає їм робочі місця та здійснює виплату заробітної плати. З міського бюджету на оплату праці неповнолітнім дітям було виділено 50 тис.грн., передбачається  урахування відпрацьованого часу до трудового стажу.

Починаючи з 17.07.2017р. діти будуть працювати на роботах з благоустрою та озеленення міста протягом 10 робочих днів. Їх працевлаштування було узгоджено з батьками, умови праці є безпечними для життя, а робочий день складає не більше 5 годин на добу.

Віктор Ремізов звернув увагу на те, що цього року виявилось багато бажаючих прийняти участь у програмі і вона набуває масштабності. Він також наголосив, що міська рада і надалі буде організовувати та проводити подібні заходи для працевлаштування більшої кількості учнівської та студентської молоді у період літніх канікул.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов