ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ 31 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 07 липня о 10:оо в приміщені Новогродівської міської ради відбулась 31 сесія міської ради сьомого скликання. На сесію прибуло та зареєструвалось 18 депутатів, керівники відділів,  управлінь і організацій, громадські активісти та мешканці міста.

У ході пленарного засідання, депутати  внесли зміни до Програм економічно–соціального та культурно-розважального розвитку міста на 2017 рік, підтримали рішення про забезпечення безоплатним харчуванням дітей учасників АТО, що виховуються в дошкільних закладах міста..Новогродівка в 2017 році.

 Також було затверджено  план  роботи  міської ради на  друге  півріччя 2017 року; результати Конкурсу міні-проектів місцевого розвитку м.Новогродівка у 2017 році; Положення і структуру  комунального закладу «Новогродіський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  і  прийнято рішення про передачу  стадіону «Шахтар» на баланс даного Центру. Розглянуті питання  про встановлення посадових окладів, інших виплат міському голові, секретарю міської ради, заступникам міського голови і ряд земельних питань.

 Найбільше уваги і часу припало на розгляд питання щодо внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 № 7/19-4 «Про міський бюджет на 2017 рік»,  з голосуванням всіх змін окремо. Серед них по результатам голосування, пункт про виділення коштів на реконструкцію приймального відділення Новогродівської центральної міської лікарні з відновленням ліфту, що важливо для жителів міста,  не пройшов.

Розгляд питання про звіт першого заступника міського голови перенесено на наступне засідання сесії.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов