ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

12 липня 2017 року відбулося засідання конкурсної комісії  із закупівлі житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

під головуванням заступника міського голови Передрій Я.Є. та за присутності головного спеціаліста профілактичної роботи та соціального захисту служби у справах дітей Донецької облдержадміністрації Рижакової Ю.В.

Під час проведення було проаналізовано 3 конкурсні пропозиції щодо продажу  фізичними особами нерухомого майна (квартири), право власності на яке вони мають. Переможці відсутні. 

Комісією  вирішено вдруге  провести конкурс із закупівлі однокімнатних квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа  у м. Селидовому з 13.07.2017 по 27.07.2017.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать