"САМООЦІНКА - ЯК НАЙВАЖЛИВІША СКЛАДОВА ОСОБИСТОСТІ"

14.07.2017 року в  інформаційно-ресурсному тренінговому центрі  Новогродівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  за участю мобільної бригади соціально-психологічної допомоги МБ-23 МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», провідного інспектора Новогродівського міського сектору з питань пробації проведено тренінг "Самооцінка - як найважливіша складова особистості"

всього було присутніх 15 осіб з числа звільнених з місць позбавлення волі, засуджених до покарань без позбавлення волі, внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території міста та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Мета: Сприяння розвитку підвищення самооцінки, відпрацювання  навиків упевненої поведінки, формування позитивного прийняття себе. В ході тренінгу присутніх навчили навичкам подолання кризової ситуації та бути впевненими в собі, ігри та релаксаційні вправи допомогли знизити рівень тривоги та поліпшити психоемоційний стан. Атмосфера тренінгу була доброзичливою та теплою. Кожен розумів актуальність заходу у сучасних українських реаліях. Наприкінці присутні отримали інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді листівок "Як підняти самооцінку".

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов