СЕЛИДІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ПОВІДОМЛЯЄ

Спеціалісти Селидівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели зустріч з батьками на тему «Попередження сімейного насильства та жорстокого поводження з дітьми».


Юрисконсульт висвітлила права та обов’язки батьків, ознайомила з відповідальністю за жорстке поводження з дітьми та ухилення від невиконання батьківських обов’язків, відповідно чинного законодавства України.

Фахівці центру роз’яснили батькам неприпустимі заходи впливу у взаєминах з дитиною. Пояснили, що не кожне покарання принесе дитині користь, а поширенню жорстокості серед дітей сприяє необізнаність батьків або осіб, що їх замінюють в методах виховання та впливу.

Акцентували увагу присутніх, на якості, які формуються лише в родинному середовищі : повага до старших, милосердя, доброта, щирість.

Всі учасники заходу отримали практичні поради щодо виховання дітей без застосування різних методів жорстокого поводження та насильства в сім’ї.

На завершені зустрічі батькам було продемонстровано соціальний відеоролик «Коло насилля».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов