ПРО ХІД ВИКОНАННЯ УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ» ПО М.СЕЛИДОВЕ СТАНОМ НА 01.07.2017

У м.Селидове продовжується реалізація Урядової програми «Доступні ліки», згідно якої пацієнти отримують ліки  від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Відповідно до розпорядження голови облгосадміністрації, керівника обласної цивільної адміністрації Жебрівського П.І. від 30.03.2017 № 279 на м.Селидове  з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів по Урядовій програмі «Доступні ліки» до кінця 2017 року виділено 847,4 тис. грн., в тому числі помісячно - з квітня по липень по 94,1 тис. грн., з серпня по грудень по 94,2 тис. грн.

На 1 липня 2017 р. з виділених коштів на відшкодування вартості лікарських засобів витрачено 278,5 тис. грн., що складає 33% від загальної суми, а саме:

станом на 01.07.2017 отримано коштів з початку дії Урядової програми 282,3 тис. грн.; сума часткового відшкодування вартості лікарських засобів з наростаючим підсумком склала 278,5 тис. грн.

З початку реалізації виконання вищезазначеної програми сімейними лікарями Селидівського центру ПМСД виписано 13029 рецептів, отримали лікарські засоби з початку дії програми 4400 диспансерних хворих.

         Шановні мешканці!

Нагадуємо Вам, що за рецептом лікаря Ви можете отримати ліки безкоштовно або з незначною доплатою від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов