Донецький рибоохоронний патруль посилив заходи контролю за дотриманням правил збуту риби

У зв’язку з виявленням у декількох регіонах України захворювання на ботулізм, Донецьким рибоохоронним патрулем здійснюється посилені заходи контролю за дотриманням встановлених правил реалізації рибної продукції.

Так, у червні 2017 року рибоохоронними патрульними із залученням громадськості та представників адміністрації ринків було проведено11 рейдів на ринках Донецької області. За результатами проведених перевірок було виявлено чисельні факти торгівлі водними біоресурсами без дозвільних документів, що становить загрозу життю та здоров’ю людей. Складено 9 адміністративних протоколів за ст.88-1 КУпАП та вилучено 71 кг водних біоресурсів.

Донецький рибоохоронний патруль закликає громадян не купувати водні біоресурси без наявності необхідних дозвільних документів. У випадку, якщо ви помітили порушення правил збуту водних біоресурсів (риби), прохання терміново повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію 0-800-50-52-50 або до Управління Державного агентства рибного у Донецькій області: (06262) 2-99-04.

Довідково:

Ботулізм – токсикоінфекційне захворювання, що характеризується ураженням нервової системи, в основному довгастого і спинного мозку, що протікає переважно з офтальмоплегічним і бульбарним синдромами. Ботулізмом найчастіше людина заражається влітку – при вживанні в'яленої або копченої риби. Характерною рисою ботулізму, за якою його легко відрізнити від інших інфекцій, є порушення зору – починається параліч м'язів зображення, спостерігається двоїння в очах, з'являється косоокість.

За даними Міністерства охорони здоров'я, за останні три місяці в Україні було зареєстровано 62 випадки захворювання на ботулізм, 9 осіб загинуло від цієї хвороби.

Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов