ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ АЕРОБІКИ В МІСТІ БЕРДЯНСЬК

З 29 червня по 1 липня 2017 року в місті Бердянськ проходив Чемпіонат України серед школярів зі спортивної аеробіки.

Команда міста Селидове у складі 45 спортсменів була представлена двома командами ДЮСШ м.Селидове і Селидівського міського центру фізичного здоров′я населення «Спорт для всіх» м.Гірник. На цей чемпіонат наша команда поїхала з новими професійними степами, які подарив Селидівський міський голова Віктор Ремізов.

Юні спортсмени завоювали на цих змаганнях велику кількість медалей.

За підсумками виступу нашої команди спортсмени Селидівського міського центру фізичного здоров′я населення «Спорт для всіх» м.Гірник і їх тренер Тетяна Кучерук завоювали медалі в таких номінаціях:

Індивідуальні виступи (дівчата):

  1. Арутюнова Маргарита – 2 місце (2011 р.н)
  2. Передрій Катерина – 3 місце (2010 р.н)

Індивідуальні виступи (хлопці):

  1. Куцев Максим – 2 місце (2009 р.н.)

Змішанні (пара):

  1. Куцев Максим та Передрій Катерина – 2 місце

Трійка:

  1. Куцев Максим, Передрій Катерина, Шалунова Дар’я – 3 місце

Funk (діти міні):

  1. Куцев Максим
  2. Передрій Катерина
  3. Арутюнова Маргарита                       -             3 місце
  4. Шалунова Дар’я
  5. Воронов Микита
  6. Кузнєцов Артем

Funk (діти):

  1. Кузнєцова Вікторія
  2. Манякіна Христина
  3. Бунецька Єва                                         -            1 місце
  4. Старовойтова Дар’я
  5. Гоменюк Ярослава
  6. Москвінова Анастасія

Денс (міні):

  1. Куцев Максим
  2. Передрій Катерина
  3. Кузнєцов Артем
  4. Арутюнова Маргарита                         -             3 місце
  5. Шалунова Дар’я
  6. Воронов Микита

Денс (діти):

  1. Кузнєцова Вікторія
  2. Манякіна Христина
  3. Бунецька Єва                                         -            1 місце
  4. Старовойтова Дар’я
  5. Гоменюк Ярослава
  6. Москвінова Анастасія

Funk (юніори):

  1. Беля Анастасія
  2. Вєгеря Ангеліна
  3. Фролова Дар’я                                      -            2 місце
  4. Гоменюк Дар’я
  5. Онищенко Юлія
  6. Лук’янченко Анастасія

Степ (юніори):

  1. Беля Анастасія
  2. Вєгеря Ангеліна
  3. Фролова Дар’я                                      -            3 місце
  4. Гоменюк Дар’я
  5. Онищенко Юлія
  6. Лук’янченко Анастасія

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов