Оздоровлення дітей з багатодітних сімей

ТРИВАЄ ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ

30 червня 2017 року 7 дітей міста з багатодітних сімей  відправились на оздоровлення та відпочинок до дитячого оздоровчого центру «Сонячний берег»

 який розташований в оригінальному природному куточку на узбережжі Чорного моря смт Сергіївка  Одеської області. З дітьми працюватимуть педагоги-організатори, спортивні фахівці, адже головна мета організації відпочинку у центрі - розвиток спортивних і творчих здібностей дитини. Протягом 21 дня діти братимуть участь у змаганнях та іграх на узбережжі моря, футбольних матчах, екскурсіях, «Козацьких забавах» тощо.

Всього у цю зміну послуги з оздоровлення отримають  в дитячому оздоровчому центрі «Сонячний берег»  510 дітей  Донецької області. Путівки придбані за рахунок обласного бюджету, батьки оплатили лише послуги «Укрзалізниці». 

Додатково повідомляємо, що стосовно питань  літнього оздоровлення дітей, батькам необхідно звертатися до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов